ceramikatrio.pl

Zgodne z modą i komfortowo, czyli bardzo praktyczne obuwie dla kobiet. Poznaj model adidasa tylko dla kobiet

Zgodne z modą i komfortowo, czyli bardzo praktyczne obuwie dla kobiet. Poznaj model adidasa tylko dla kobiet

Zgodne z modą i komfortowo, czyli bardzo praktyczne obuwie dla kobiet. Poznaj model adidasa tylko dla kobiet

Dla osób, które lubią wygodę, ale chcą poruszać się w butach na szpilkach mamy dziś projekt Yoji Yamamoto i firmy adidas. Buty te można określić nazwą najwygodniejszych szpilek. Cow nich takiego niezwykłego? Za moment zaprezentujemy kilka znaczących cech butów sportowych na obcasie.

Szpilki damskie

Autor: DenisDenis
Źródło: http://www.flickr.com
Yoji Yamamoto, japoński projektant i firma adidas wspólnie stworzyli markę Y-3. Kolekcje udostępniane przez nich na rynek mogą łamać konwencje i przesuwają granice między tym co aktualnie w modzie a tym co wygodne.

Jeśli ten tekst wydaje Ci się ciekawy, sprawdź naszą informację (http://www.elian.eu/pl) opisującą podobny temat. Najprawdopodobniej ona także Cię zainteresuje.

Tym razem zaprojektowali najbardziej komfortowe buty sportowe na obcasie. Doskonały model nazwali Torsion Heel. Buty te łączą w sobie przyjemność chodzenia butów sportowych i elegancję szpilek.

Zainteresował Cię ten wpis? To rewelacyjnie! Następne równie zajmujące wątki dostrzeżesz pod podanym odnośnikiem – tam czeka na Ciebie dalszy ciąg (https://sentiell.pl/product-pol-13394-Srebrne-925-kolczyki-pozlacane.html).

Dzięki wprowadzonej w nich technologii adiPRENE, które wykorzystuje się w obuwiu do biegania, szpilki dobrze amortyzują stopę podczas chodzenia.

adiPRENE to system zmniejszający stan zmęczenia stóp. Jest wykorzystywany zazwyczaj w obuwiu do biegania, gdzie wspaniała amortyzacja jest zwłaszcza potrzebna. System podeszwy adiPRENE pozwala tez wspanialsze wybicie i minimalizuje ryzyko nabawienia się kontuzji. adiPRENE to sprężysty materiał, stosowany z przodu buta, co daje znaczniejszą dynamikę każdemu krokowi.Użycie tej technologii w obuwiu dla kobiet, szczególnie w szpilkach jest niezwykle trafnym rozwiązaniem, gdyż każda kobieta, która chodzi w szpilkach, ma problemy z bólem poduszek podpalcowych. Sprawdź więcej: reklamowane buty dziecięce kalisz.

W tych szpilkach dzięki zastosowaniu systemu adiPRENE nie ma to miejsca. Szpilki posiadają dosyć wysoki obcas, 9 centymetrów, jednakże dzięki wykorzystanemu systemowi Torsion, przednia i tylna część stopy ma szanse poruszać się niezależnie, co pomaga zapewnić większą stabilność. Zobacz: cudowne obuwie damskie zign.

Buty można otrzymać w dwóch wersjach kolorystycznych – czarne oraz kolorowej z neonowymi detalami. Zostały zrobione z lakierowanej skóry z elementami nylonu i siateczki. Jeśli więc marzą nam się modne buty damskie z prawdziwego zdarzenia to prezentowany model bez wątpienia zachwyci nawet najbardziej wyszukane kobiety.