ceramikatrio.pl

Zastosuj zapomniany styl vintage w Twoim mieszkaniu

Zastosuj zapomniany styl vintage w Twoim mieszkaniu

Zastosuj zapomniany styl vintage w Twoim mieszkaniu

Masz romantyczne wnętrze, kochasz szczegóły z koronkami i w delikatnych odcieniach? Może powinnaś pomyśleć o tym, by wykonać sobie dom w stylu vintage? Choć sama raczej przepadam za pomieszczeniami pełnymi intensywnych kolorów, aranżacja w stylu vintage uważam za bardzo ciekawą koncepcję urządzenia mieszkania.

vintage

Autor: e d
Źródło: http://www.flickr.com

Vintage to cudowny styl sielskiej, małomiasteczkowej atmosfery. Pozytywem tego rodzaju ozdoby jest m.in. to, że dodatki w przestrzeni w nim zrobionej nie muszą do siebie idealnie pasować. Najważniejsze, by miały one lekką pastelową barwę. Do pokoju w klimacie vintage optymalnie pasują kremowe ściany – są delikatne, nie stwarzają problemu i dodamy do nich także jakieś fajne i ekskluzywne dodatki.

Klimat takiej aranżacji przypomina mi pokój małej dziewczynki. W sklepach, także tych w Internecie znajdziemy cały ogrom dodatków i drobiazgów, które wprowadzą taki klimat w naszym mieszkaniu.

Kocham delikatne, wykończenia z koronki wielu drobiazgów, które możemy użyć do zaaranżowania domu w stylu vintage.

Zrób krok do przodu oraz sprawdź co ma praktyczna strona (http://www.pro-trans.wroclaw.pl/grzejniki) – znalezione na niej informacje wciągną Cię kompletnie, gdyż są zajmujące.

Bardzo wiele takich bibelotów i szczegółów kreujących klimat wnętrza można znaleźć na blogu znawczyni tematu Lovingit: dom w stylu vintage.

vintage

Autor: Ron Frazier
Źródło: http://www.flickr.com

W prezentowanych stylizacjach najbardziej spodobał mi się mały błękitny emaliowany czajniczek na herbatkę, bezbarwne wazoniki na kwiaty, białe półki z pięknymi wykończeniami szuflad, nie mówiąc o mega oryginalnej aranżacji balkonu. Z przyjemnością bym tam sobie spędziła popołudnie z smaczną kawą i najlepszą przyjaciółką! I ta ciemnoróżowa podlewaczka do kwiatów – cud, miód, malina!