ceramikatrio.pl

Zadbaj o paznokcie, czyli elegancki manicure na ślub

Zadbaj o paznokcie, czyli elegancki manicure na ślub

Zadbaj o paznokcie, czyli elegancki manicure na ślub

Ślub bierze się tylko raz. Zwykle tak jest. Dlatego też powinnyśmy zrobić wszystko by się do tego specjalnego dnia odpowiednio przygotować. Spokój panny młodej burzy najczęściej suknia, później garnitur przyszłego męża i prawidłowe rozlokowanie gości. W głowie chodzą myśli o fryzurze dobranej do sukienki, potencjalnych prezentach. Jak to większość zgrać i żeby ceremonia poszła dobrze. W ferworze przygotowań nie zapomnijmy o drobnym, ale jakże istotnym szczególe: paznokciach. Nie ma nic bardziej niewygodnego niż chwila, w której pan młody wkłada obrączkę swojej wybrance, a w oczy rzuca się niechlujny paznokieć.

Salon piękności

Autor: Special Olympics Connaught
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego drogie Panie, aby uniknąć krępujących sytuacji trzeba wcześniej pomyśleć o zrobieniu manicure. Wizyta u kosmetyczki stanie się skutecznym lekarstwem dla kobiet, które pragną aby ten dzień był wymarzony. Najczęściej proponowane jest kilka rozwiązań, spośród których stylistka pomoże wybrać właściwe uwzględniając stan naszych paznokci.

Paznokcie żelowe zalecane są Paniom, którym natura poskąpiła regularnych paznokci. Modelowanie paznokci taką metodą pozwala na ich przedłużenie, korektę ich budowy, a także wzrost ich wytrzymałości. Dzięki tym zabiegom, lakier nie będzie już odchodził, a paznokcie będą rzadziej się łamały. Więcej w tym temacie znajdziesz tu: sprawdzona alterna.

Salon urody

Autor: Special Olympics Connaught
Źródło: http://www.flickr.com

Tipsy, czyli powszechnie sztuczne paznokcie. Tworzone są ze sztucznej nakładki pozorującej paznokieć, którą następnie nakleja się na paznokieć. Mogą być akrylowe lub żelowe. Dla utrzymania dobrego wyglądu powinno się je poprawiać regularnie. Poprawnie zrobiony zabieg zakładania i ściągania tipsów nie powinna uszkodzić paznokcia. Dobiera się je do naturalnej barwy paznokcia. Stosowanie tipsów jest polecane kobietom, których paznokcie są nieregularne. Coś dla zaciekawionych: .

Jeśli jednak nie chcemy za dużo ingerować w kształt swoich paznokci lub są one w nie najgorszym stanie i nie zależy nam na ich zmianie, zdecydujmy się na manicure hybrydowy. Jest to położenie na paznokciu kliku warstw lakieru i po czym następuje utwardzenie lampą UV. Lakier ten należy zmyć po trzech tygodniach w salonie piękności. Dzięki temu zabiegowi, paznokcie wyglądają świetnie przez cały czas, lakier nie odpryskuje, a dodatkowo są zdrowsze niż przy użyciu chemicznych rozwiązań. Kobiet (jeansy damskie z wysokim stanem) zadowolonych ze stanu swoich paznokci nie jest dużo, jednak dzięki współczesnym sposobom możemy zrobić wszystko, aby w podczas naszego ślubu, prezentowały się idealnie.