ceramikatrio.pl

Wystrój sal weselnych- jak wybrać właściwe kolory?

Wystrój sal weselnych- jak wybrać właściwe kolory?

Wystrój sal weselnych- jak wybrać właściwe kolory?

Kiedy przygotowania do ślubu idą pełną parą, nie przestać pamiętać również o małych szczegółach, takich jak dekoracje najważniejszych placówek, jak i również różnych przedmiotów. Może dla niektórych państwa młodych, są to sprawy w pewnych sytuacjach mało ważne, to mimo wszystko opłaca się zastanowić o głębi estetyki całej ceremonii.

Zasadniczym czynnikiem wpływającym na decyzję ma klimat i kolorystyka sali balowej. To ona nade wszystko dyktuje nam styl, którego koloru należy się trzymać, chyba że jest to wyjątkowo elegancka sala, w jakiej nic nie rzuca się w oczy. Bez względu na rodzaj i kolor ścian, każdorazowo sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeżeli panna młoda zdecyduje się na białą sukienkę. Biały kolor jest delikatny, rozświetla salę i dodaje wyjątkowej lekkości. Zobacz przykład tutaj: .

Ten odnośnik do www (http://archicom.pl/) przedstawi Ci fascynujące informacje na prezentowany temat, które będą niezwykle wciągające i dokładnie opiszą ten wątek.

Idealne będą małe bukiety na stołach, białe tiule na krzesła i takie same obrusy, ponieważ biel to niezwykle elegancki kolor. Biały kolor świetnie łączy się z pudrowymi kolorami, np. różem, wrzosem, lawendą lub brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, aby ubogacić kolorystkę wnętrza i do tego uczynić ją bardziej przyjemną. Jeśli myśli się o bardziej wyrazistych barwach, pamiętajmy, by były dopasowane do naszej stylizacji i nie kłóciły się z salą, w której urządzamy imprezę. Dobrze w takich samych kolorach uszyć bądź zakupić suknie dla druhen,

sala weselna

Autor: Chauchi – It’s My Life
Źródło: http://www.flickr.com

ozdobić auto i kościół, jak również wykonać zaproszenia. Latem i wiosną sprawdzą się wszystkie żywe barwy, zimą możemy nieco stonować, by kolorystyka weselna współgrała z zimowym klimatem.

Najważniejsze to nie zostawiać wszystkiego na koniec, aby nie okazało się, iż każdą decyzję musimy podjąć naprędce, gdyż to idealna droga do awantur i nieporozumień. Zacznijmy przygotowania na kilka miesięcy przed uroczystością, a na wszystko znajdziemy odpowiednio dużo czasu i nasze wesele będziemy wspominać z radością, a nie z żalem, że nie wszystko poszło po naszej myśli. Dekoracje sal weselnych to naprawdę ważny element, dlatego już teraz powinniśmy o nich pomyśleć.