ceramikatrio.pl

Wysokiej klasy podkład – Double Wear

Wysokiej klasy podkład – Double Wear

Wysokiej klasy podkład – Double Wear

Poszukujesz podkładu, jaki zagwarantuje doskonały wygląd nawet przez cały dzień? Takiego, który gwarantuje idealne, naturalne krycie bez względu na upał, wilgotne powietrze oraz wzmożoną aktywność? Idealnym wyborem będzie podkład Estee Lauder Double Wear.

kawa

Autor: Lilian Wong
Źródło: http://www.flickr.com
Podkład Estee Lauder Double Wear to wysokiej klasy kosmetyk. Gwarantuje naturalny i świeży wygląd przez przez bardzo długi czas (utrzymuje się na twarzy do 15 h). Jest beztłuszczowy, bezzapachowy, niekomedogenny i wyróżnia się naturalnym składem, dzięki czemu może być również stosowany na wrażliwa skórę. Z powodu półmatowego wykończenia jest też idealny dla cer skłonnych do błyszczenia się.
estee lauder double wear

Autor: Stefano Montagner
Źródło: http://www.flickr.com
Podkład Estee Lauder Double Wear więcej o estee lauder double wear dzięki średniemu pozwoli zamaskować różne niedoskonałości na twarzy, równocześnie pozwala uniknąć efektu maski – wyrównuje koloryt skóry, redukuje widoczność drobnych linii i zmarszczek. Poza tym wpływa na to, że skóra odzyskuje blask oraz staje się miękka w dotykumiękka. Krycie można stopniować stosując kilka cienkich warstw produktu w celu osiągnięcia oczekiwanego rezultatu (podkład nakładany warstwowo potęguje efekt). Lekka formuła oraz przeciwsłoneczny filtr (Zobacz – > filtry paliwa) SPF 10 świetnie sprawdzają się podczas słonecznych dni.

Dużą zaletą jest aplikator, który zapewnia łatwe, precyzyjne oraz higieniczne dozowanie produktu.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to śmiało przekonaj się, co znajdziesz w ofercie, która odnosi się do pokrewnej tematyki.

Podkład Double Wear dostępny jest w kilku odcieniach, dzięki czemu możemy wybrać wersję idealnie dopasowaną do karnacji.