ceramikatrio.pl

Wiosenna metamorfoza w mieszkaniu?Wiosną każde pomieszczenie może przejść metamorfozę

Wiosenna metamorfoza w mieszkaniu?Wiosną każde pomieszczenie może przejść metamorfozę

Wiosenna metamorfoza w mieszkaniu?Wiosną każde pomieszczenie może przejść metamorfozę

Wolno, dość opornie, ale na szczęście – zbliża się wiosna! Ponadto, zacznie się sezon na zmiany i niejedna osoba pomarzy coś odmienić w swoim domu! Napiszę Wam dzisiaj, jak wyglądała najbardziej spektakularna metamorfoza mieszkania, którą widziałam.

wystrój mieszkania

Autor: Nico Kaiser
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiś czas temu, dokładnie rok odwiedziłam przyjaciół. Byli kupcami maleńkiej kawalerki w lubelskiej kamienicy. Mieszkanie było spore, ale dość zniszczone – od kilku lat było podnajmowane studentom. Przez to właściciel nie inwestował w nie kasy, poza niezbędnymi reperacjami – gdy pękła uszczelka, albo nie działał piec. Pomyślcie – prezentowało się jak z lat 70! Moi znajomi musieli więc wykonać totalny remont.

Zaintrygował Cię ten tekst? Zajrzyj więc do następnego zagadnienia i czytaj krawężniki granitowe strzegom do woli o ciekawiących Cię sprawach.

Świetnie im ta sprawa wyszła. Ściany zrównali regipsami, pokolorowali na jasny, kremowy odcień. Podłogę wyłożyli ślicznym parkietem w sosnowym odcieniu. Wnętrze, które wcześniej wydawała się szarą norą, stało się bardzo jasnym i przestronnym wnętrzem. Mimo tego, że elementy mebli które są w mieszkaniu są ciemne! Łazienkę wykonano w dwóch barwach – fioletowym i beżowym.

Wygląda totalnie gustownie i pomimo skromnego metrażu ma w sobie wszystko, co potrzebne – prysznic, umywalkę, sedes i pralkę. Znalazło się miejsce nawet na zamykaną półkę na kosmetyki. Montując duże lustro zyskali efekt, że jest ona dość duża.
Znajoma, która jest posiadaczką kawalerki stwierdziła, że pomysłów głównie szukała w sieci. Sama stwierdziłam, że muszę coś znaleźć, i zaczęłam surfować po sieci. Zerknijcie tu: