ceramikatrio.pl

Jak udekorować niewielką sypialnię? Przeczytaj więcej na stronie!

Jak udekorować niewielką sypialnię? Przeczytaj więcej na stronie!

Jak udekorować niewielką sypialnię? Przeczytaj więcej na stronie!

Mała sypialnia – to hasło spędza sen z powiek niejednej osobie zajmującej się aranżacją wnętrz. Nie jest to prosta sprawa, bo trzeba odnaleźć miejsce co najmniej dla sporego, łóżka dla dwóch osób i dwóch szafeczek nocnych.

Najpiękniejsze sypialnie, jakie widziałam były w kolorach jasnych, pastelowych – błękitach, żółciach, różach i zieleniach. Najciekawsze były jednak aranżacje, które urządzono w intensywnych barwach – bordowy, ciemny róż. Na takie, bardzo oryginalne aranżacje najczęściej

łóżko z dodatkami

Autor: Daniel M. Hendricks
Źródło: http://www.flickr.com

decydowały się kobiety sukcesu, które nie boją się przegrywać, wiedzą czego pragną od życia.

Gdy poszukujesz pomysłu, w jakim klimacie chciałabyś mieć zrobioną swoją sypialnię, polecamy szukać inspiracji w fachowej prasie. Jest bardzo wiele gazet o remontowaniu pokoi, niektóre mają numery specjalne poświęcone urządzeniu jednego pomieszczenia. Możesz także spytać się o radę znajomego architekta wnętrz. Czasami w sklepie meblowym można również odnaleźć gotowy koncept, całą aranżację. Wtedy pstrykasz kilka fotek i implementujesz do swojego pokoju – .

W przypadku wyposażenia niewielkiej sypialni musimy ograniczyć ilość dodatków. Wprowadzą one zbyt duży bałagan do pomieszczenia, a w tym pokoju powinniśmy wypoczywać. Jeśli już pragniemy by aranżacja miała w sobie nieco pazura, zalecamy stawiać na nieco bardziej ciekawszy pled albo fotele biurowe kapę na łóżko w intensywniejszych barwach.

Jest jeszcze opcja na złamanie monotonii pastelowego wnętrza kilkoma poduszkami w mocnych kolorach – pełen raport.
Najbardziej podstawowa kwestia jest jednak identyczna – musimy tak urządzić przestrzeń, by mieć możliwość w niej wyciszyć i wypocząć po ciężkim dniu. Bowiem głównym przeznaczeniem sypialni jest sen i relaks, w samotności bądź we dwoje.