ceramikatrio.pl

W jaki sposób ozdobić ścianę? Umieść na niej nietypowe obrazy

W jaki sposób ozdobić ścianę? Umieść na niej nietypowe obrazy

W jaki sposób ozdobić ścianę? Umieść na niej nietypowe obrazy

Urządzanie domu czy mieszkania nie może skupiać się tylko na wybieraniu praktycznych i dobrze prezentujących się mebli, kolorystyce ścian albo zrobieniu trwałego parkietu. Niezwykle istotnym elementem są także dodatki, gdyż to właśnie one w głównej mierze mają wpływ na klimat wnętrza i pozwalają wnieść trochę życia do każdego z pomieszczeń.

Nie wiesz, co najlepiej sprawdzi się w twoim domu, a nie lubisz stawiania różnych figurek na szafkach albo masz małe dziecko, które i tak natychmiast wszystko by ściągnęło? Doskonałym pomysłem są nowoczesne obrazy na ścianę – . Znajdują się na tyle wysoko, że nie zdejmie ich żaden maluch, nie powodują też zbędnego bałaganu, natomiast rewelacyjnie przystrajają wnętrza. Tylko jak ozdobić nimi ścianę, aby wszystko dobrze się komponowało?

Po pierwsze, obraz wcale nie musi być typowym obrazem, tylko może być m.in. fotografią lub plakatem.

Nie czekaj! Jeśli zaintrygowały Cię opublikowane tu treści, to czytaj informacje (http://abimeble.pl/meble-kawiarniane/), który znajduje się w podanym linku. Tam znajdziesz więcej informacji.

Nie każdy bowiem ceni urokliwymi krajobrazy, niezrozumiałe dla niego abstrakcje czy inne widoki nie pasujące do jego stylu. Czasem o wiele korzystniej jest powiesić zdjęcia naszej rodziny we właściwych formatach i pobawić się ich umiejscowieniem na ścianie. W jaki sposób to zrobić? Istotne jest, aby wybrać stosowne miejsce, w jakim mamy wystarczająco dużo przestrzeni na odpowiednią prezentację obrazów. Nie mogą być ściśnięte, ponieważ wtedy z pewnością nie uzyskamy pożądanego efektu.

Ponadto w zależności od sposobu ich powieszenia, możemy wydłużyć albo poszerzyć pokój, np. wieszając obrazy w pionie, poziomie lub zupełnie inaczej – na ukos. Dobrze jest ciekawie oświetlić obrazy, aby były widoczne także wieczorem i np. zamocować nad nimi kinkiety bądź halogeny, które dodatkowo stworzą wspaniały klimat. Nie zapominajmy też, że najlepiej jest powiesić kilka większych obrazów na środku, a dopiero potem

obraz

Autor: Villa Glass Studio
Źródło: Villa Glass Studio

dopasować do nich ramki, które umieścimy wokół nich. Fenomenalnym wyjściem jest też pomieszanie ich z lustrami, co – jak sam zobaczysz – będzie wspaniale wyglądać.

Nowoczesne obrazy na ścianę to świetny pomysł na ożywienie każdego wnętrza. Sprawdzą się nie tylko w salonie, lecz również w sypialni czy w kuchni. Należy jedynie wybrać pasujące do pomieszczenia motywy, a na pewno wyczarujemy rewelacyjną kompozycję, która zachwyci każdego.