ceramikatrio.pl

Urządź mieszkanie według poniższych inspiracji! Mieszkanie w hiszpańskim stylu na każdą kieszeń!

Urządź mieszkanie według poniższych inspiracji! Mieszkanie w hiszpańskim stylu na każdą kieszeń!

W przypadku, gdy chcesz zachować wspomnienie wakacji na dłuższą chwilę, delektować się klimatem rodem z hiszpańskich plaż urządź sobie hall w klimacie hiszpańskim! Jak się okazuje, jest to całkowicie proste, a wszelkie potrzebne do aranżacji elementy znajdziesz w sklepach meblowych.

W Polsce jest pełnia jesieni. W wielu miejscach jest barwnie od drzew, na cmentarzach palą się znicze… Wieczory stały się nieznośnie długie, i chyba niedługo przyjdzie Boże Narodzenie. I choć lubię magię tych świąt, ciągle tęsknię za latem i wakacjami w Hiszpanii (sprawdź blog wnętrzarski). Był to piękny urlop, pełen beztroski i odpoczynku. Wymyśliłam sobie, że należy nieco odświeżyć wygląd mieszkania – może zrobię na pomieszczenie w stylu hiszpańskim?

projekty wnętrz

Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com

Od razu włożyłam palto i poszłam do sklepu. Mam go bardzo niedaleko domu, byłam pewna, że są w nim ostatnio wrzosy niedrogo. Kupiłam kilka sztuk i turkusowych osłonek, ustawiłam na parapecie.

Jeżeli chcesz poznać coś faktycznie niezwykłego? Nie ma najmniejszego problemu – spójrz na to a satysfakcja będzie gwarantowane.

Wyjęłam z dna szafy pled, który lubię, którym czasami zarzucam na fotel, do tego kilka poduszek w śródziemnomorskim klimacie, i już w domku było nieco hiszpańskiego stylu. Mam trochę dużych kamieni sprowadzonych z zagranicznych plaż, do tego drewniana rama na lustro i wszystko gotowe!

Innych pomysłów poszukiwałam bezskutecznie i długo w Internecie. Nie jest wbrew pozorom proste odszukać w terabajtach bezużytecznych informacji konkretne źródło informacji. Na koniec mi się udało, po raz kolejny niezawodny okazał się blog Lovingit. Warto przeczytać jej tekst o śródziemnomorskim klimacie – ! . Jest rewelacyjny, a wszystkie rzeczy można kupić w Internecie!