ceramikatrio.pl

Ubranie dużo opowiada o właścicielu

Ubranie dużo opowiada o właścicielu

Ubranie dużo opowiada o właścicielu

Powinniśmy właściwie się czuć we własnym ubraniu

Powiada się, że starczy jedno wejrzenie na jakąś osobę, a jesteśmy w stanie powiedzieć o niej niesamowicie sporo. Sporo o nas mówi już samodzielny nasz sposób ubierania, to jakie posiadamy swetry, buty, oraz jakiego rodzaju dodatki zakładamy. Są osoby, które wciąż ubierają się na sportowo, a są takie, które w każdej relacji stawiają na szyk oraz elegancję.

półka z ciuchami

Źródło: http://www.flickr.com
Odzież na którą się decydujemy, musi być do nas świetnie dobrana pod kątem wielkości, tak aby nie okazała się ani za duża, ani za mała. Co więcej powinna także podkreślać nasze plusy, a zakrywać niedoskonałości naszego ciała, co będzie dobrze oddziaływało na nasze samopoczucie.

Kiedy już przeczytasz ten tekst, to zerknij także na podobne wpisy (https://www.takaposciel.pl/), które zawierają nie mniej ciekawe dane – one niezwykle Cię wciągną.

Tymczasem kiedy pragniemy kupić nowe obuwie, to musimy nie tylko patrzeć na to, aby było w dobrym rozmiarze, ale również aby pasowało kolorem oraz wyglądem, do pozostałego stroju. Przez to, całość będzie się prezentowała wspaniale, a co więcej inne osoby będą widziały, że mamy ustalony styl, w którym idealnie się czujemy. Przykłady inspiracji w tym miejscu – .

sklep z ciuchami

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Warto zatroszczyć się o odpowiednio dobrane dodatki

Jeśli nie chcemy, żeby nasz strój okazał się mdły i bez wyrazu, to warto zatroszczyć się o odpowiednio dobrane dodatki. Panowie mogą się skoncentrować na paskach do spodni, na zegarkach czy spinkach do koszul, panie tymczasem powinny przyłożyć dużą wagę do torebek, biżuterii, jak i również pasków czy apaszek, które są w stanie odmienić każdą stylizację. Tak naprawdę w ubiorze najistotniejsze są właśnie te dodatkowe drobiazgi, ponieważ to za ich sprawą, może się okazać, że dwa takie same zestawienia ubrań, będą się prezentowały całkowicie inaczej, właśnie ze względu na dodatkowe akcesoria, które do nich dobierzemy (przykłady: ).

Warto powiedzieć co jest modne

Kiedy nie posiadamy pomysłu jak ma przedstawiać się nasz styl, to warto popatrzeć na to, jak ubierają się inni i to nie tylko ludzie ze świata mody i filmu. W dodatku jeśli będziemy uważnie śledzić najnowsze doniesienia ze świata mody, to ma szansę się okazać, że bez problemu znajdziemy coś dla siebie, co świetnie zaznaczy nasz charakter i będzie pasowało naszym oczekiwaniom. Czasami trzeba podpatrzeć stylizacje u innych osób, a następnie przerobić je w taki sposób, by świetnie pasowały naszym potrzebom oraz oczekiwaniom.