ceramikatrio.pl

Trendy szarości w domowych pieleszach.Trendy kolorystyczne w aranżacji pomieszczeń na 2016 rok.

Trendy szarości w domowych pieleszach.Trendy kolorystyczne w aranżacji pomieszczeń na 2016 rok.

Trendy szarości w domowych pieleszach.Trendy kolorystyczne w aranżacji pomieszczeń na 2016 rok.

Na mieszkanie spoglądamy z sentymentem, jednakże czasem konieczna jest choć malutka odmiana wystroju, dzięki jakiej zyska on znów świeży powiew. Z czasem przecież preferencje domowników się zmieniają i to, co pociągało wzrok jeszcze rok temu, może utracić dawny czar.
Świat oraz nasze otoczenie przekształcają się w obłędnym tempie. To stąd odcienie w naszych domach stanowią charakterystyczną formę zapisu obecnych czasów – faktyczności, klimatów albo upodobań. Podpowiadamy, jakie zestawienia kolorystyczne będą trendy w 2016 roku.

szary pokój

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Skandynawski sznyt jest szlagierem w aranżacji pomieszczeń.

Miej świadomość, że nasze odsyłacze (http://goldkram.eu/) prowadzą tylko do najbardziej ważnych witryn, na których odnajdziesz jedynie użyteczne dane.

Urok tkwi w naturze krajów Północy. Wystarczy wyobrazić sobie buchty, lodowce, gejzery bądź zorzę polarną, żeby wyczuć ów nastrój. Natchnienie naturą a także naturalność jest istotą tego stylu. Warto zbudować pogodną, przytulną przestrzeń w typie skandynawskim. Jeżeli idzie o dekoracje wnętrz w tymże stylu, najlepiej zdecydować się na jasną kolorystykę, która inspiruje do odpoczynku. Zimne barwy białości, szarości lub błękitu na ścianach powiększą optycznie wnętrze. Wystrój wnętrz dopełnią bielone sprzęty, futrzane bądź szklane akcesoria.

Glob oszalał na punkcie nude, a dzisiaj cieliste tonacje rządzą nie wyłącznie w branży tekstylnej a także kosmetycznej. Weszły też do aranżacji wnętrz. Nude ma bez liku odcieni, od złamanych bieli, poprzez beżowe i koralowe, po pomarańczowe. Takie farby stanowią delikatny odcień na ścianach. Przy ich użyciu stworzymy szykowną i uniwersalną przestrzeń. Dobrze jest wybrać też ciepłe kolory metali: miedzi jak też mosiądzu. Do takiej aranżacji pasują miękkie kobierce w minimalistycznych wnętrzach uzupełnionych o designerskie, nowoczesne meble. Także dodatki do kuchni zaplanuj w ciepłych barwach – tutaj znajdziesz dodatki do kuchni ad-home.pl .

Styl przemysłowy, czyli początkowo adaptowanie bezpańskich hali fabrycznych oraz magazynów na mieszkanka przez cyganerię artystyczną, na przełomie lat zdobywał rzesze zwolenników. Dzisiaj powraca w nowej, nieco zmiękczonej odsłonie w formie tak zwanego soft loftu.

Odcienie szarości a także białości na ścianach łączone są z fakturą cegły lub betonu oraz fluorescencyjnymi dodatkami o zielonkawym, niebieskawym albo żółtym zabarwieniu. Dzięki temu spartańskie z zasady lofty zyskują cieplejszy ton. To propozycja dla każdego, kto ceni sobie niebanalne podejścia.