ceramikatrio.pl

Trendy 2015 – jakie ubrania będą popularne i co zdominuje ulice?

Trendy 2015 – jakie ubrania będą popularne i co zdominuje ulice?

Trendy 2015 – jakie ubrania będą popularne i co zdominuje ulice?

Choć istnieje przekonanie, że moda interesuje tylko kobiety, jest to absolutna nieprawda. Na ulicach widać coraz więcej stylowych panów, którzy z całą pewnością dokładnie śledzą kolekcje i dokładnie wiedzą, co nosi się w danym sezonie. Moda męska ciągle przemija i ustępuje miejsca kolejnej. Jak prezentować się będzie 2015 rok?
Przede wszystkim styl jaki zyska popularność to łączenie ubrań formalnych i nieformalnych.

dodatki

Autor: TK Maxx
Źródło: TK Maxx
I tak świetnie pasują do siebie oficjalne garnitury i sportowe buty czy marynarki i spodnie typu chino. Tego rodzaju połączenia, oczywiście, umiejętnie zrobione mogą wyglądać bardzo efektownie i interesująco. 2015 rok to również powrót do krojów i trendów z dawnych lat. Przykładowo kolorowe koszulki polo w różnych wzorach.

Szukasz użytecznych informacji? To dobrze, ta strona internetowa (www.inkberry.com.pl/) z pewnością Cię zaciekawi, ponieważ znajdziesz na niej wiele bardzo pożytecznych informacji.

Pomogą ożywić stylizację, a w dodatku przyciągną wzrok. Następnym trendem, o którym zdecydowanie warto wspomnieć są podwinięte nogawki – absolutny hit tego sezonu. Idealnie będzie prezentował się z białymi butami, które również są aktualnie bardzo modne. Ale nie tylko biały kolor podbija wybiegi, gdyż to też czas kolorowych butów sportowych. Nawet total look, czyli całość stylizacji w jednym kolorze nabierze ciekawego charakteru za pomocą takich akcentów. Jeans z kolei wydaje się absolutnie ponadczasowy. W bieżącym sezonie powracają jasne spodnie jeansowe i katany z tego materiału. Wyglądają doskonale nie tylko w osobnych połączeniach, lecz także wspólnie. Jeżeli jednak wolimy coś bardziej eleganckiego – należy zwrócić uwagę na kamizelki, tym razem dwurzędowe. W dodatku zobaczymy ubrania typu oversize, przykładowo duże płaszcze lub bluzy. Przeczytaj więcej:

trendy
Ostatnio popularność uzyskały także klapki i sandały. Stale królują kurtki ramoneski, które pasują niemal do wszystkiego. Co jeszcze pojawiało się na wybiegach? Należy wspomnieć o białym garniturze i apaszkach związanych na szyi. Rok jest niezwykle różnorodny, czerpie z wielu okresów, łączy style, jednak jest jednocześnie bardzo ciekawy, zdecydowanie oryginalny, a wiele elementów naprawdę się uzupełnia. Interesujące dane znajdziesz tu: płaszcze męskie w katowicach.
Rok 2015 to okres barwny, pełny printów i powrotów do minionych lat. Często słyszy się, że moda zawsze wraca, co po części jest w pełni prawdziwym stwierdzeniem. Warto jednak zwrócić uwagę, że chociaż projektanci czerpią z przeszłości, to tak na prawdę kroje są zawsze nieco odmienne. Pomimo wszystko 2015 rok to przede wszystkim czas powrotów do minionych trendów w odświeżonej wersji i mieszania stylów. Rzecz jasna najistotniejsze jest to w czym my czujemy się najlepiej, jednak moda pomaga w czerpaniu inspiracji.