ceramikatrio.pl

Szlafroki typowo męskie – przeznaczone dla tych mniejszych, a także tych większych

Szlafroki typowo męskie – przeznaczone dla tych mniejszych, a także tych większych

Szlafroki typowo męskie – przeznaczone dla tych mniejszych, a także tych większych

Jak to bardzo dobrze wiemy ubrań nigdy nie dosyć, dlatego co roku, co sezon, pokazują się całkowicie nowe trendy no i co jakiś okres czasu obmyślane są coraz bardziej nowe rodzaje okryć.

Jak by jednak nie było, zdecydowanie dużo większą różnorodność ubrań mają dziewczyny. Podczas, kiedy u mężczyzn występuje jakiejś rzeczy jeden rodzaj – tak jak w przypadku interesujących nasze osoby dzisiaj szlafrokach – u dziewczyn powstało ich kilka odmian o różnych nazewnictwach. Czy to znaczy, iż ubrania dla mężczyzn – w naszym przypadku szlafroki – są w jakiś sposób gorsze?

akt - ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
oświetlenie led

Autor: Solarbotics
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy spośród nas posiada w głowie inny rodzaj męskości – to dlatego coraz to bardziej poszerzają się trendy męskie i to w coraz bardziej niespodziewanej strony. Jednakże bardzo wielu nadal ma bardzo podobną koncepcję, która nadal dominuje pośród spoglądających. Otóż facet powinien być „męski” – silny, dobrze zbudowany no i w rzeczywistości rodzaj ubrań jaki to nosi winien być bardziej minimalistyczny, czyli zero niepotrzebnych ozdóbek, czy po wstawianych kolorów. To z powodu takiego rodzaju myślenia ubrania męskie stoją odrobinę z tyłu za kobiecymi – co więcej sporej większości wcale to nie przeszkadza. Biorąc tak naprawdę dla przykładu wspomniany wcześniej szlafrok męski, mamy możliwość się przekonać, że mimo iż „szlafrok to tylko szlafrok”, to w zupełnie niczym nie ustępuje tym dla kobiet. Damskie szlafroki bywają zwykle wykonywane z dokładnie tego samego rodzaju materiałów co męskie – mają jednak bogatsze wzornictwo i kolorystyki. Z drugiej zaś strony, pomimo tego, męskie szlafroki niczym im nie ustępują.

Dlaczego? Albowiem dobrze dobrany ma możliwość pokazać mężczyznę z dobrej strony, uwidaczniając właśnie jego „męskość”, którą każdy z nich – nawet i jeśli lubi mocniej fantazyjne rzeczy – pragnie ukazać.