ceramikatrio.pl

szafa

Modne ubrania dla mężczyzn na sezon lato 2015

Modne ubrania dla mężczyzn na sezon lato 2015

Zmiana pory roku to czas, w którym metamorfozę przechodzą także nasza szafa. Pora na przegląd aktualnych trendów w modzie męskiej! Na pewno hitem sezonu lato 2015 stanie się obecny w najnowszych kolekcjach nurt retroklasyki. Jak sama nazwa wskazuje chodzi o powrót pewnych trendów – nie jest to żadna nowość, ale w sezonie lato 2015 takich ubrań jest naprawdę dużo! Czym cechuje się tegoroczna moda męska?
Jak kupić idealną męską koszulę?

Jak kupić idealną męską koszulę?

W szafie każdego mężczyzny musi się znaleźć przynajmniej kilka koszul. Powinny to być zarówno eleganckie, klasyczne koszule o białej barwie, jak też modele w uniwersalnym niebieskim kolorze, nie może brakować w niej również koszul w kratkę. Niebieskie i białe koszule są najbardziej uniwersalne, dobierając do nich odpowiednie dodatki, można je założyć niezależnie od okazji.
Jak rozsądnie skompletować swoją szafę?

Jak rozsądnie skompletować swoją szafę?

Zakupy odzieżowe – dla jednych są one przyjemnością, a dla innych to po prostu konieczność. Do tej pierwszej grupy zaliczają się z reguły kobiety, a do drugiej natomiast mężczyźni. Kobiety uwielbiają odwiedzać sklepy, wybierać kolejne stroje, nowoczesne spodnie, spódnice, sukienki czy też marynarki. Panom natomiast nierzadko wystarczy kilka zbliżonych kompletów ubrań i już są szczęśliwi. Podejście do sprawy bywa więc w tym przypadku naprawdę skrajnie różne u różnych osób.