ceramikatrio.pl

szafa

Przydatne urządzenie przedpokoju i kuchni

Mieszkanie powinno być urządzone nie jedynie elegancko i gustownie, ale również praktycznie oraz funkcjonalnie. W związku z tym pożądane byłoby zadbać o niektóre konieczne akcesoria, jakie bez wątpienia przydadzą się w każdym mieszkaniu czy domu.

(więcej…)

W jaki sposób zaopatrzyć naszą szafę na wiosnę?

Wraz z przyjściem wiosenki ulega odmianie pogoda, a co się z tym wiąże również nasza szafa. Nim zima ustąpi miejsca cieplejszej aurze, należy pomyśleć o porządkach w własnej garderobie.
Wiosna to znakomita pora na sprzątanie oraz wprowadzenie trochę ładu do naszego domku.

(więcej…)

Jak rozsądnie skompletować swoją szafę?

Jak rozsądnie skompletować swoją szafę?

Zakupy odzieżowe – dla jednych to czysta przyjemność, a dla innych to po prostu konieczność. Do tej pierwszej grupy zaliczają się z reguły kobiety, a do drugiej natomiast mężczyźni. Panie uwielbiają chodzić po sklepach, wybierać kolejne stroje, nowoczesne spodnie, spódnice, sukienki lub marynarki. Mężczyznom natomiast nierzadko wystarczy kilka podobnych do siebie kompletów ubrań i już są zadowoleni. Podejście do tej kwestii bywa więc w tym przypadku naprawdę skrajnie różne u różnych osób.

Miejsca w mieszkaniu, o które niezbyt się troszczymy. Czas to odmienić, czas pomyśleć o każdym miejscu naszego mieszkania

Jakie miejsce w naszym mieszkaniu najbardziej zaniedbujemy? Zdaje się, że nie będzie trudności ze wskazaniem dobrej odpowiedzi, choć nie musi być ona tak jasna. Dla każdego tym miejscem może być coś całkowicie odmiennego. Większość pytanych ludzi odpowiada, że jest to przedpokój, ale nie jest powiedziane, że jest tak wszędzie. A jak jest u Ciebie?

(więcej…)

Jak kupić idealną męską koszulę?

Jak kupić idealną męską koszulę?

W szafie każdego mężczyzny musi się znaleźć co najmniej kilka koszul. Muszą to być zarówno eleganckie, klasyczne koszule w białym kolorze, jak również koszule w uniwersalnym błękitnym kolorze, nie może brakować w niej także koszul w kratkę. Niebieskie i białe koszule są niezwykle uniwersalne, zakładając do nich właściwe dodatki, można je wykorzystać bez względu na okazję.
Modne ubrania dla mężczyzn na sezon lato 2015

Modne ubrania dla mężczyzn na sezon lato 2015

Zmiana pory roku to moment, w którym metamorfozę przechodzą także nasza szafa. Czas na przegląd letnich trendów w modzie męskiej! Na pewno hitem sezonu lato 2015 jest obecny w najnowszych kolekcjach nurt retroklasyki. Jak sama nazwa wskazuje chodzi o inspirację poprzednimi trendami – nie jest to jakaś nowość, ale w aktualnym sezonie takich ubrań jest naprawdę sporo! Czym cechuje się tegoroczna moda męska?