ceramikatrio.pl

Subtelne kolory do twojego salonu

Subtelne kolory do twojego salonu

Subtelne kolory do twojego salonu

Gdy chcesz mieć jasne wnętrze wypełnione promieniami słońca obowiązkowo zdecyduj się na ściany w odcieniu écru. Kremowy, czy jeśli kto woli, śmietankowy odcień ścian rozjaśni wnętrze, dodatkowo sprawiając, że będzie milsze.

kolory we wnętrzu

Autor: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com
Największym atutem kremowych ścian jest duża uniwersalność i ponadczasowość tego koloru. Mamy gwarancję, że nie będzie on jedynie chwilową modą, jego popularność trwa już dość długo. Powinniśmy dobrać do niego podłogę, meble i dodatki w niemalże każdym kolorze. Bo wszystkie będą dobrze się komponować! Oczywiście należy zachować zdrowy rozsądek, bo gdy zrobimy kolorowy miszmasz, da on w rezultacie chaos do przestrzeni. Écru będzie dobrze wyglądać w praktycznie wszystkich wnętrzach domu: salonie, sypialni, łazience, przedpokoju czy pokoju dziecinnym. Zależnie, jaki wybierzemy odcień i dodatki, albo meble stworzy on albo ciepłą przestrzeń, albo chłodniejszą.

Czasami trudno jest znaleźć rzeczywiście użyteczne opracowanie (https://gsmeble.pl/pomieszczenia), zatem jeśli zainteresował Cię niniejszy tekst, to śmiało kliknij tutaj!

Poszukując idealnego dla nas koloru kremowego, który akurat będzie w pomieszczeniu należy spojrzeć na to, jakie moduły meblowe planujemy dać do pomieszczenia a także w jakim stylu planujemy je urządzić (kliknij w link). Mocniejszy odcień, taki prawie wpadający w żółty da efekt, że wnętrze zrobi się bardzo jasne i przytulne, a gdy dodamy do ścian kolorowe dodatki, sprawimy, że będzie w nim cały czas wiosna.

Jeśli szukasz pomysłów do urządzenia kuchni bądź salonu można spojrzeć na stronę więcej na lovingit.pl na której blogerka przedstawia kilkanaście słodkich, waniliowych aranżacji. Jej kojarzy się écru przede wszystkim ze słodkościami – lodami waniliowymi, budyniem, kremem w ciastkach… Ostrzega w ten sposób przed ryzykiem zwiększonego apetytu na łakocie  . Oj, tam!, Ale co tam, jest ryzyko… jest zabawa!