ceramikatrio.pl

Wydaje ci się, że szary kolor ścian w mieszkaniu jest nieciekawy? Zobacz z czym można dobierać szary kolor!

Wydaje ci się, że szary kolor ścian w mieszkaniu jest nieciekawy? Zobacz z czym można dobierać szary kolor!

Wydaje ci się, że szary kolor ścian w mieszkaniu jest nieciekawy? Zobacz z czym można dobierać szary kolor!

Nie lubię szarego w pomieszczeniach. Jednak stylizacje w tych barwach są bardzo często prezentowane w gazetach i stronach internetowych mówiących o tematach wykończenia i aranżacji wnętrz.

Szarości są określane za stylowe, idealnie nadają się do salonu, sypialni czy aneksu kuchennego. Równie efektywnie będzie wyglądała jedna ciemna ściana w pokoju dziennym. Szary kolor ścian możemy skontrastować z bielą mebli, albo ich czernią. Pomimo tego, że szarości są raczej chłodne barwy, z powodzeniem można przy użyciu tego koloru zaaranżować przytulne, ciepłe wnętrze.

stonowane wnętrza

Autor: Tessa Sheremeta
Źródło: http://www.flickr.com

Komplet zależy od tego, jakich bibelotów użyjemy. Dużo oryginalnych inspiracji znajdziesz na .

Lubię połączenie kolorystyczne to złączenie szarych odcieni z beżami i odcieniami waniliowego koloru. Uważam je za w 100% najfajniejsze, robiące bardzo miłą, ciepłą przestrzeń. Dwie intensywniej pomalowane ściany proponuję złożyć z dwoma w odcieniu kawy z mlekiem. Do tego wybieramy panele w neutralnym kolorze, może być także to wybór po prostu podłogi z drewna. Świetnie będzie na niej wyglądał gruby dywan z frędzlami. Możemy znaleźć wzór o jednakowym kolorze, a możemy pomarzyć o dwu, albo trzykolorowej kompozycji.

Do takich połączeń kolorystycznych rewelacyjnie będą pasowały wszelkie dodatki ze stali.

Interesujący tekst? Jeżeli tak myślisz, kliknij bez wahania ten link, gdyż w witrynie (http://www.megastyro.pl/), którą tutaj znajdziesz, również jest coś ciekawego!

Możemy pomyśleć również o wazach ze zrebra, czy miskach. Ostrożnie dobierajmy kolory. Uważam, że ciekawie może rozweselić przestrzeń pojedynczy duży mebel, np.

To jest niezwykle ciekawa problematyka i dobrze byłoby ją zgłębić bliżej, więc bez wahania sprawdź szczegóły w źródle (http://anotis.pl/blog/panele-ogrodzeniowe-pomorskie/), który znajduje się tutaj.

fantazyjny wiszący fotel, albo hamak – zobacz blog Lovingit. Będzie to rewelacyjne miejsce do relaksu i wypoczynku. Zadbajmy, by zaraz przy nim był niewielki stoliczek na filiżankę kawy, talerzyk z ciastkiem i książkę.