ceramikatrio.pl

Dekoracje do mieszkania – niebanalne i nowoczesne

Dekoracje do mieszkania – niebanalne i nowoczesne

Dekoracje do mieszkania – niebanalne i nowoczesne

Beton może kojarzyć się z chłodnymi, neutralnymi wnętrzami firm czy fabrycznych hal. Czy możliwe jest wykorzystanie tego materiałów do wykreowania przytulnego oraz tętniącego życiem pomieszczenia? Okazuje się, iż połączenie nowoczesnych surowców z ciepłymi dodatkami to niezwykle udany przepis na oryginalny projekt komfortowego wnętrza mieszkalnego nawet dla rodziny.

szkło dekoracyjne

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie w aranżacji pomieszczeń ogromną popularnością cieszą się barwy szare oraz surowe tworzywa. Bardzo chętnie stosowany materiał to beton, który znajduje zastosowanie też w rodzinnych mieszkaniach. To bezspoinowe tworzywo jest neutralne optycznie i – co równie ważne – funkcjonalne.

Nasze nowe artykuły są tak samo pociągające, jak ten. Zatem wejdź w link tutaj rury miedziane wrocław i przeglądaj szczegółowe posty. Zapraszamy!

Dodatki do domu wytworzone betonu, takie jak świeczniki lub doniczki, wyróżniają się wytrzymałością na zarysowania oraz ścieranie, a także odpornością na zróżnicowane temperatury, dlatego są proste w czyszczeniu oraz odporne na wodę. Ich zastosowanie w kuchni, jak i salonie jest fantastycznym pomysłem- .

Finalne wrażenie przytulności szarej i surowej powierzchni wyposażonej w betonowe dodatki do domu osiągniemy łącząc betonowe dekoracje z przyjemnymi tekstyliami i drewnem. Warto także sięgnąć po hartowane szkło dekoracyjne. Zasłony, poduszki i pledy z wełny lub lnu, dywany, drewniany stolik, regały z drewna, drewniane ramki na rodzinne zdjęcia – to dodatki, które zbudują przyjemną atmosferę mieszkania. Ciepłe w odbiorze szkło dekoracyjne doda wnętrzu subtelności.

stylowe mieszkanie
Możemy je zastosować na przykład do wykończenia szafek lub jako element dekoracyjny nad blatem. Do wyboru mamy transparentne szkło bądź różnobarwne wzory- kliknij aby przeczytać. Dzięki tak kształtującym się proporcjom wystarczą w danym wnętrzu trzy ciepłe punkty, aby uzyskać najlepszy efekt. W takim mieszkaniu dekoracją będzie każdy detal, przy jednoczesnym zachowaniu minimalizmu. A nawet widoczne za oknem mroźne pejzaże nie będą w stanie zaburzyć przytulnego wrażenia, jakie kształtuje wskazana aranżacja.