ceramikatrio.pl

Gadżety do domu w stylu rodem ze Skandynawii

Gadżety do domu w stylu rodem ze Skandynawii

Gadżety do domu w stylu rodem ze Skandynawii

Jeśli potrzebujesz pomysłu na aranżację dużych, otwartych pomieszczeń w mieszkaniu to koniecznie myśl o tym, aby zrobić mieszkanie w stylu skandynawskim. Tym sposobem zyskasz optyczne powiększenie przestrzeni, a także zjawiskowe i jasne wnętrze.

Papierowe dekoracje ślubne i weselne

Autor: Bogna Trętko
Źródło: abcslubu.pl

Białe mieszkanie w skandynawskim stylu jest modne od jakiegoś czasu także w naszym kraju.Kapitalnie prezentuje się szczególnie w momencie, gdy biel połączymy jedynie z małymi drobiazgami w barwach grafitu. Oczywiście, nie każdy ma możliwość sobie dać przyzwolenie na takie kolorystyczne połączenie, bo na bieli widać każdą, nawet najmniejszą plamkę, nie wspominając o kurzu. Dlatego zalecam taką opcje przede wszystkim parom, które mają już odchowane dzieci, albo – www.dortex.pl/artykul-2-hurtownia-odziezy-uzywanej.html – wcale ich nie mają.

Styl takiego wnętrza kreują głównie delikatne, woalowe białe firanki oraz ciekawe dodatki, które możemy do mieszkania postawić. Sama niesamowicie kocham wszelkiej postaci figurki oraz oryginalne, piękne półmiski, albo misy z jasnego drewna. W skandynawskiej przestrzeni idealnie prezentują się różnego rodzaju ozdoby ze szkła – wystarczy to prosty wazon na kwiaty, albo totalnie ciekawa szklana rzeźba. Interesująco i ciekawie wyglądać będzie również wzorzysta poduszka na tle szarej kanapy. Można także zrobić na pojedynczy duży mebel w innym intensywniejszym kolorze – przyrzekam, że będzie zjawiskowo wyglądał.

Modne dodatki na jesień

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria

Bardzo dużo pomysłów na drobiazgi i gadżety, które pasują do mieszkania w stylu skandynawskim zobaczyłam na stronie . Stwierdziłam nawet, że niejeden pomysł wykorzystam urządzając salon we właśnie budowanym domu.