ceramikatrio.pl

Prędkie sposoby na garderobę idealną

Prędkie sposoby na garderobę idealną

Prędkie sposoby na garderobę idealną

Przedstawiamy kilka zasad, dzięki jakim nauczysz się planować własne sprawunki, stylizacje a także stworzysz garderobę idealną nie rujnując własnego portfela.
Na początek zrób sobie wolne oraz cały dzień poświęć na porządki w szafie.

Posegreguj ubrania na te, w jakich chodzisz na co dzień i takie, jakich powiedzmy sobie bez ogródek, nie włożysz już przenigdy. Nie oszukuj się, iż może jeszcze pewnego dnia przyjdzie na nie czas. Nie wahaj się i odłóż je na bok. Pozbądź się także wszystkiego, co zniszczone. Jeśli nie zszyłaś dziurki od paru miesięcy, albo uczyń to bezzwłocznie, albo po prostu wyrzuć ją. Postaraj się uratować co się da: odśwież zmechacone sweterki i szale. Użyj do tego tak zwanej golarki do ciuchów, nada się również zwykła maszynka do golenia, lecz powinnaś obchodzić się z nią bardzo delikatnie – inaczej podziurawisz sobie odzienia. Wszystko wyprasuj po czym poukładaj kolorystycznie i tematycznie w szafie.
sukces

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
zabieg

Autor: Kate Ter Haar
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy pozbędziesz się starych rzeczy, czas na planowanie. Obadaj ulubione strony w internecie jak też gazety. Kiedy coś praktycznego wpadnie Ci w oko, czy też zareagujesz „w taki sposób pragnę wyglądać” na widok pewnej stylizacji, wytnij fotografię po czym wklej do zwykłego zeszytu albo na dużą planszę. Zbieraj inspiracje stopniowo, po jakimś okresie przejrzyj zdjęcia i wyciągnij z nich wspólny mianownik. Pomoże Ci to określić swój styl.

Nie wyrzuć ich, kiedy zgromadzisz elementy nawiązujące do fotografii, będziesz podglądać zestawienia barw, faktur jak też fasonów oglądając kostiumy, sukienki i bluzki.

Przeczytaj więcej informacji, a zobaczysz dodatkowe materiały, które zapewne także Cię zainteresują. Nie zwlekaj zatem i użyj serwisu (www.13tattoo.pl/laserowe-usuwanie-tatuazy/).

Wybierz kolorystyczną paletę. Weź pod uwagę w których kolorach ładnie wyglądasz.