ceramikatrio.pl

Pragniesz prezentować się elegancko w biurze? Znajdź stylistkę

Pragniesz prezentować się elegancko w biurze? Znajdź stylistkę

Pragniesz prezentować się elegancko w biurze? Znajdź stylistkę

Jeżeli jesteśmy osobą na najwyższym stanowisku, to, jak się ubieramy jest szalenie istotne. Gdyż nie jesteśmy jedynie oceniani za nasze umiejętności i sposób bycia, te realia minęły bezpowrotnie.

Współcześnie, jeśli pragniemy aby pracodawcy i podwładni nas poważali, musimy się odpowiednio prezentować. Lecz nie każdy ma dobre wyczucie estetyczne, są persony które po prostu nie mają pojęcia jak komponować ubrania ze sobą. lecz całe szczęście jest i na to sposób. W Poznaniu znajdziemy tak samo dużo stylistek, jak i liczne szkolenia dress code .

Nieraz zdarza ci się brać udział w istotnych, biznesowych przyjęciach? Bez wątpienia w takiej sytuacji przyda ci się osobista stylistka . Osoba tego rodzaju będzie twoją pomocą w chwilach, gdy nie będziesz miała pojęcia, jak skomponować garderobę.

odzież

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com

Stylistka tego rodzaju pierw przyjrzy się twej szafie, doradzi ci, jak dobierać poszczególne elementy stroju razem, oraz których wariantów potrzebujesz koniecznie unikać. Dodatkowo, powie ci, które kreacje są najlepsze dla twojego typu sylwetki. W chwilach ważniejszych wyjść, osobista stylistka uda się razem z tobą do sklepu, powie ci co kupić, poinformuje, który wzór rządzi w aktualnym sezonie.

Nareszcie zacząłeś wspinać się po szczeblach korporacji w której pracujesz? Dostałeś wysoki awans i zupełnie zmieniasz swoją prace? Zapewne cieszysz się ogromnie z tego stanu rzeczy, jednak na pewno ma to także swoje małe wady. Otóż w firmach na wysokich funkcjach króluje kodeks ubioru, który trzeba opanować jak najlepiej, jeżeli nie chce się wyjść na personę niekulturalną. Na szczęście w Poznaniu od wielu lat organizowane są szkolenia dress code. Te trwające kilka miesięcy spotkania, odbywają się zazwyczaj dwa razy w tygodniu. Dowiesz się tam, jak komponować strój do biura, jakiego typu obuwia używać, jak ochronić się przed upałem w momencie, kiedy zwiewna sukienka jest nie na miejscu. Dowiesz się również co to jest casual Friday, oraz jakie reguły w przypadku tego dnia panują. Po zakończeniu tego szkolenia, będziesz bez problemu potrafiła komponować sobie strój do codziennej pracy, a także na wytworne wyjścia.

Podstawową rzeczą, jaka dostrzegają u nas inni jest nasz ubiór. Dlatego jeżeli jesteśmy personą na ważnym stanowisku, potrzebujemy o niego właściwie zadbać. Całe szczęście Poznań to wielkie miasto, w który odnajdzie się zarówno osobista stylistka oraz szkolenia dress code.