ceramikatrio.pl

Chcesz być piękna i modna w tym sezonie? Sprawdź, co będzie na topie!

Chcesz być piękna i modna w tym sezonie? Sprawdź, co będzie na topie!

Chcesz być piękna i modna w tym sezonie? Sprawdź, co będzie na topie!

Razem z przyjściem nowego sezonu moda zapewnia świeże niespodzianki oraz nowe trendy odzieżowe. Warto obserwować, co staje się popularne, aby móc dokonywać zadowalających sprawunków nowych ubrań lub wyszukać we własnej garderobie, to co będzie znowu modne. Moda jest zmienna oraz bardzo różnorodna, każda elegantka znajdzie w obowiązujących trendach coś dla siebie.

Moda i wygoda mogą iść w parze

Moda damska

Autor: Joannahorodyńskagatta
Źródło: Gatta

Moda damska okazuje się wyjątkowo różnorodna i kapryśna. Zdarza się, że coś co okazało się hitem jednego lata, w następnym staje się zupełnie niemodne. Pomimo to należy sprawdzać zawartość własnej szafy przed udaniem się na zakupy odzieżowe, bo pewne trendy wracają po kilku sezonach oraz ponownie robią się modne.

Oczywiście przenigdy z mody nie wychodzą ubrania klasyczne, jak na przykład słynna „mała czarna”. W przypadku mody istotne bywa jednak nie tylko to, by wybierać ubrania znajdujące się akurat trendy, lecz też by połączyć dobry gust i wygodę. Staje się to możliwe, starczy wybrać z propozycji na wieszakach to, w czym będziemy czuć się naprawdę swobodnie. Sprawdź szczegóły: .

Letnie trendy ujmują kolorem oraz pięknem
Wakacyjne inspiracje odzieżowe zachwycają feerią koloru, ponieważ w modzie jest wiele różnorodnych tonacji. Popularnością wciąż szczycą się odcienie niebieskiego oraz mięty, lecz modny bywa także róż. Modne panie zakładają wygodne spodnie z materiału, jak również sukienki o kroju kopertowym. Renomą mogą pochwalić się także długie oraz powiewne letnie suknie, często ozdobione ciekawymi wzorkami, jak choćby w kwiaty. Kobiety z chęcią sięgają też po spodium, tak i z długimi nogawkami, jak i o długości szortów. Ciekawy artykuł: .

Trendy obuwnicze uznają na komfort

Obserwując regały sklepów obuwniczych możemy dostrzec, że bardzo popularne stały się buty na sporym koturnie. Koturny okazują się dużo wygodniejsze od szpilek, ponieważ stopa nie jest tak mocno naciskana. Niemniej noga podniesiona na koturnie prezentuje się równie ładnie, a ten rodzaj obuwia świetnie pasuje tak i do sukienki bądź spódnicy, jak też do krótkich oraz długich spodni. Z pewnością z takiej mody będą usatysfakcjonowane panie, które na równi cenią estetykę, szyk, jak również komfortowe oraz zdrowe dla stóp rozwiązania.