ceramikatrio.pl

Pomysły na oryginalną sypialnię

Pomysły na oryginalną sypialnię

Pomysły na oryginalną sypialnię

Masz wrażenie, że Twoja sypialnia jest zwyczajna? Zwyczajna i bez wyrazu? Istnieje na to sposób – nadaj nowego znaczenia jej ścianom. W takich sytuacjach najlepiej jest postawić na zdjęcia. Nasze komputery zapełnione są zdjęciami, z którymi wiążą nas piękne wspomnienia. Pora je wyeksponować!

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/

W ostatnim czasie w sprzedaży pojawiły się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w formie ciekawego zdjęcia może zapewnić oryginalny efekt. Z wykorzystaniem technologii druku cyfrowego możemy wydrukować prywatne zbiory zdjęć jak i reprodukcję obrazu na prawdziwym malarskim płótnie, które zamienią się w urzekające obrazy gotowe do powieszenia na ścianie.

Spośród zdjęć posiadanych w albumach wybierzmy takie, które lubimy najbardziej.

W sypialni idealnie odnajdzie się… lustro. Oprócz pełnienia swej podstawowej funkcji, nada głębi i tajemniczości pokojowi sypialnianemu. Małe, duże, jedno, albo cały zbiór – wszystko zależy od naszej wyobraźni. Od pewnego czasu możemy zaobserwować modę na lustra w kształcie słońca. Mało tego, jeżeli dobrze poszukamy w sieci, znajdziemy sposób, instrukcję na ich samodzielne wykonanie.

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/

Zawieszona chusta lub kaszmirowa tkanina to również uroczy i oryginalny dodatek tworzący klimat w sypialni. Bywa, że nie nie spodziewamy się, jak przywieziony z dalekich wojaży szal może zmienić jej wystrój.

A może tuż przed snem pragniemy przenieść się na egzotyczną plażę? Fototapety do sypialni są ciekawą dekoracją, zwłaszcza, że w tak intymnym pomieszczeniu możemy pozwolić sobie na eksperymenty z odważniejszymi tematami. Projektanci uczą nas, iż jeżeli mamy zamiar powiększyć optycznie sypialnię powinniśmy zdecydować się na jasne barwy. Jednak sypialnia (Zobacz także łóżka do sypialni nowoczesne) to nasza oaza, chwila wytchnienia i sprawą priorytetową jest abyśmy to my dobrze się w niej czuli. Z tej przyczyny czasem warto nie brać sobie podobnych rad do serca i kierować się jedynie tym co nam w duszy gra.

W dzisiejszych czasach fototapety ścienne (inspiracje fototapet Fixar) to nie jedynie imponujące kolory i widoki, ale także najnowsze materiały oraz techniki druku. Przeszklona sypialnia z oknami wychodzącymi na stronę południową nie jest już przeszkodą, soczyste kolory nie ulegną wyblaknięciu nawet przez wiele lat.

Zatem, śpijmy kolorowo!