ceramikatrio.pl

Podarunki na nowe miejsce zamieszkania

Podarunki na nowe miejsce zamieszkania

Podarunki na nowe miejsce zamieszkania

Własna nieruchomość to w życiu każdego szczególnie istotne wydarzenie. Aby je uczcić nowi gospodarze decydują się zazwyczaj na mała imprezę, czyli parapetówkę.

Jeżeli wybieramy się na parapetówkę do znajomych lub rodziny mile widziane będą prezenty. Co jednak wybrać, aby wstrzelić się w preferencje przyszłych lokatorów i aby zakupione przedmioty nie wylądowały na strychu. Czy wybrać przedmioty praktyczne, czy raczej elementy dekoracyjne? Wybór tych ostatnich może okazać się nieco nietrafiony. Warto pokusić się i postawić na niecodzienny prezent.

prezent na parapetówkę

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawnym zwyczajem jest sprezentowanie lokatorom symbolicznej paczki cukru. To działanie ma w zamyśle osłodzić im życie. Możemy zastąpić ją na coś, w nieco bardziej eleganckiej formie, na przykład na paczkę czekoladek bądź domowe ciasto. Do słodkości można dobrać prezent, który zawsze będzie służył w domu: kolekcje naczyń, sztućców, pościel bądź ręczniki. Każda Pani domu rozraduje się zbędzie zadowolona z sprzętu AGD do kuchni: miksera, robota kuchennego, sokowirówki bądź innych akcesoriów.

Z katalogu prezentów uniwersalnych można wyróżnić paterę na ciasto.To jeden z tych rzeczy, których nabycie zawsze jest odkładany w czasie. Szczególnie dobrze eksponują się patery szklane (twoja-galeria.eu/8-patery-szklane). Jeżeli gospodyni lubi wypieki i i jest gościnna z pewnością będzie to trafiony prezent.

Dla fanów słodkości dobrą ideą może być również puszka na ciastka i słodycze, która pozwoli zachować pyszności na wyjątkowe okazje.
Listę przydatnych prezentów uzupełniają grube koce, książki kucharskie, kubki, bądź kieliszki do wina.

Wyjątkowym prezentem mogą być także przedmioty spersonalizowane. Pościel, poduszki, kubki odzwierciedlające charakter nowych lokatorów będą gadżetem, który może trafić w ich serce. Szczególne wspomnienia mogą budzić też zdjęcia, tym bardziej jeśli z gospodarzami łączy nas wiele wspólnie spędzonych momentów. Ich piękno przypomną kadry uwieczniające je.

Koniecznie zobacz artykuł w serwisie (https://cefol.eu/pl/c/farby-i-dedykowana-chemia/148) prezentującym podobne treści. Są tak samo emocjonujące, gdyż odnoszą się do tego samego tematu.

Mogą one przybierać różnorodne formy: kolaży, pojedynczych zdjęć oprawionych w ramki, fotoramy bądź antyramy (ciekawe fotografie na płutnie). Interesującą formą są również zdjęcia na płótnie, które niejednokrotnie wymieniają tradycyjne obrazy.

Co jeszcze może przypaść do gusty nowym lokatorom?
Od lat popularne są rośliny. Zobowiązują one obdarowanych do troski i dbania o nie. Niezwykle lubiane są storczyki i orchidee, nie zaliczają się one jednak do łatwych w utrzymaniu. Wariację na temat roślin mogą stanowić również zioła w doniczce, które ożywią we wnętrze kuchni, a także wprowadzą kuszącą woń.