ceramikatrio.pl

Planowanie wystroju swojego nowego gniazdka to wyzwanie

Planowanie wystroju swojego nowego gniazdka to wyzwanie

Planowanie wystroju swojego nowego gniazdka to wyzwanie

Wystrój Twojego domu to właściwie najważniejsza kwestia przy okazji budowy swojego domu lub kupna mieszkania. Jeśli nie chcesz angażować architekta wnętrz, zdecydowanie powinnaś często oglądać różne interesujące aranżacje wnętrz i na ich podstawie podejmować wybory.

Galeria Realizacji w Akademii Inspiracji

Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: B.M. Polska Sp. z o.o.
Kiedy zastanawiasz się, w jakim stylu wystroić swoje gniazdko, bardzo polecamy Ci przede wszystkim styl retro. Jeśli się na niego zdecydujesz, niewątpliwie będziesz się w tak wystrojonych wnętrzach czuć jak w domu. Co składa się na styl retro? Przede wszystkim powinnaś postawić na drewno. Jeżeli marzy Ci się gniazdko w starym stylu, na pewno powinnaś położyć drewnianą podłogę, która zrobi niezły klimat.

Do gniazdka (zobacz gniazdka w stylu retro) powinnaś przynosić wszystko, co kojarzy Ci się z babcią. W tym wypadku minimalizm zdecydowanie nie jest wskazany. Wielce istotną rolę spełniają w mieszkaniach retro poduszki dekoracyjne, które możesz umieszczać niemal wszędzie. Będą genialną ozdobą każdego mieszkania. Powinnaś je położyć na każdej kanapie i fotelu. Styl retro nader lubi również rośliny, których powinno być w mieszkaniu naprawdę sporo. Jeśli nie masz ręki do roślin, możesz kupić sztuczne rośliny, jednakże musisz pamiętać, aby były niezłej jakości i musisz je zwykle myć.

Osłonka z oplotem z hiacynta wodnego

Autor: PRAKTIKER
Źródło: PRAKTIKER

Bez wątpienia jednakże fantastycznie sprawdzą się głównie żywe rośliny. Zawsze zaleca się je wkładać w donice wiklinowe, które na pewno dodadzą uroku mieszkaniu (Belle Maison – donice z wikliny). Wielce ważnym pomieszczeniem w mieszkaniu retro jest kuchnia – zdecydowanie powinna zostać urządzona w retro stylu.

Kiedy zależy Ci na dobrym efekcie, możesz poszperać ciekawych akcesoriów na giełdach staroci. Jeżeli uda Ci się osobiście stworzyć taki retro styl, na pewno będzie to spory powód do dumy. Jeżeli jednak nie czujesz się na siłach aby czasami odwiedzać targi staroci, możesz także zaangażować dekoratora wnętrz. Styl retro teraz jest bardzo popularny, dlatego bez wątpienia któryś z nich z chęcią podejmie się zaprojektowania dokładnie takiego mieszkania.