ceramikatrio.pl

Oryginalny design zawitał już w różnych miejscach i wygląda na to, że zadomowi się u nas na dobre, bowiem interesuje się nim wiele osób

Oryginalny design zawitał już w różnych miejscach i wygląda na to, że zadomowi się u nas na dobre, bowiem interesuje się nim wiele osób

Jako ludzie chcemy czuć się dobrze, a częstokroć nasze samopoczucie uzależnione jest od tego, jak wyglądamy. To samo zjawisko obserwować możemy jeśli chodzi o wnętrza, w których żyjemy. Przestrzenie jasne, w pełni nasłonecznione, oryginalnie umeblowane powodują, że polepsza nam się humor, a nasz komfort wzrasta. Czasami nie zdajemy sobie nawet sprawy, ale wnętrze, w jakim przebywamy wiele godzin, może mieć naprawdę niemały wpływ na nasz nastrój.

sypialnia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Warto więc zatroszczyć się, by wszystkie pokoje w naszym domu zaaranżowane były stylowo i dobrze. Oryginalne aranżacje świadczyć będą o naszym wyczuciu i na pewno dodadzą nam pewności siebie i radości podczas przyjmowania gości. Czym warto się kierować urządzając pomieszczenia? w szczególności cenna jest uwaga, aby pozostać wiernym samemu sobie, co oznacza, że skoro preferujemy jakiś kolor, który w tym sezonie nie jest na topie, to wcale nie musimy z niego rezygnować. To samo dotyczy przedmiotów designerskich. Warto je posiadać, ale jeżeli posiadamy także ozdoby starsze, które mają dla nas wymiar sentymentalny, to w imię nowoczesności wcale nie musowo się ich pozbywać.

Prezentowany materiał jest niezwykle pasjonujący, ale bez wahania zobacz też ten opublikowany tutaj (http://www.lukadimeble.com/) w innym miejscu post – on również jest warty uwagi.

Ważny jest nasz gust i poczucie estetyki. Niestety nie zawsze można połączyć to, co stare z tym, co nowe, ale jak najbardziej warto próbować i szukać najlepszych rozwiązań dla siebie. A nuż znajdziemy pomysły bardzo oryginalne?

meble do sypialni

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Warto jest zatroszczyć się nie tylko o pokoje, w jakich przyjmuje się gości, ale także o sypialnię – zakątek, gdzie pozostajemy sami ze sobą, a przy tym czujemy się prawdziwie swobodnie. Nowoczesne meble do sypialni bez wątpienia spowodują, że odczujemy powiew luksusu. Czasami trzeba rozpieszczać samego siebie, a na pewno już wówczas, gdy śpimy już kolejny rok z rzędu na zniszczonej wersalce. Niech sypialnia będzie tym pokojem, w którym panuje komfort i doskonały design – koniecznie. Na pewno uda nam się połączyć własne wizje z obowiązującą modą, bo skoro w miejscu, w jakim śpimy, mamy czuć się zrelaksowani, to i wizje artystyczne przydarzać będą nam się tam częściej. Zacznijmy poszukiwania dobrych inspiracji i kreujmy swój mały światy od podstaw.