ceramikatrio.pl

Nowoczesne oświetlenie ledowe – oszczędne oraz efektowne

Nowoczesne oświetlenie ledowe – oszczędne oraz efektowne

Nowoczesne oświetlenie ledowe – oszczędne oraz efektowne

Poszukiwanie energooszczędnych źródeł światła powoduje, że coraz częściej wybieramy innowacyjne technologie. Doskonałym rozwiązaniem jest oświetlenie ledowe, które nie tylko mocne i wydajne, ale również wprowadzają do pomieszczenia szczególny nastrój.

Oświetlenie LED

Autor: David Mellis
Źródło: http://www.flickr.com
Lampy LED

Oprawy led cieszą się powodzeniem, za czym przemawia ich funkcjonalność i oszczędność. Diody nie nagrzewają się i pracują pod niskim napięciem 12 V. Wyróżnia je wydłużony czas funkcjonowania, który osiąga nawet do 40-50 tysięcy godzin. Źródło światła, którym są lampy LED nie produkuje promieniowania nadfioletowego UV oraz podczerwonego IR. Wspaniale sprawdzają się jako oświetlenie miejscowe, orientalne i dekoracyjne.

Pamiętaj o tym, że możesz przeglądnąć inne zajmujące wątki – wystarczy tylko na stronie (http://baltic-park.com.pl/lokale-uslugowe-w-pogorzelicy.htm) wejść w podany link.

Oprawy led można użyć w domach oraz mieszkaniach, zmniejszając przy tym potrzebę używania oświetlenia centralnego.

Za sprawą energooszczędności lampy led mogą całą noc podświetlać schody, ściany albo korytarze. To również doskonałe rozwiązanie nad szafkami w kuchni, podświetlenie lustra w łazience bądź garderobie, jak także oryginalne wyeksponowanie pojedynczych elementów ozdobnych we wnętrzu.

Oprawy LED
Oprawy led emitują subtelne światło, dlatego idealnie sprawdzą się w roli światła miejscowego bądź orientacyjnego. Oświetlenie ledowe można użyć, np. do wyodrębnienia ścieżek komunikacyjnych. Dzięki temu bezpiecznie oraz bezproblemowo przemieścimy się po schodach, korytarzach albo przejściach między pokojami.

To funkcjonalne rozwiązanie szczególnie nocą, gdy nie chcemy włączać oświetlenia centralnego. Światło wydzielane z oprawy led jest ozdobą samo w sobie. Ich subtelne, rozproszone światło tworzy interesującą poświatę we wnętrzu, dzięki czemu wnosi klimat magii, romantyzmu. Daje to doskonałe miejsce odpoczynku oraz wyciszenia w zależności od samopoczucia oraz potrzeb mieszkańców. Oprawy led występują w szerokiej ofercie kolorów, faktur oraz materiałów, co pomoże wybrać najlepszy produkt dobrany do aranżacji wnętrza. Kliknij po więcej informacji