ceramikatrio.pl

Niezastąpione naczynie, które zadowoli każdego fana frytek.

Niezastąpione naczynie, które zadowoli każdego fana frytek.

Niezastąpione naczynie, które zadowoli każdego fana frytek.

Ziemniaki jeden z bardzo częstszych składników dodawanych do sałatek jak i jeden z głównych elementów podawanych na obiad. To również niezastąpiony komponent do wszelkiego rodzaju dań jak na przykład: pyzy, placki ziemniaczane, kluski śląskie lub farsz do pierogów ruskich. Tymczasem nie powinno sięzapomnieć o najistotniejszej formie, jaką lubią przyjmować ziemniaki, a jaką de facto lubią każde dzieci, mianowicie chodzi o frytki. Gdziekolwiek by się człowiek nie udał na obiad czy to restauracje czy bary szybkiej obsługi wszędzie tam serwowane będą frytki bądź ziemniaki w kształcie smażonych chipsów. Tak się w nich zakochał, iż zapragnął robić je w domu.

oferta na garnki do frytek

Autor: Drew Hubbard, Ben & Lisa Waters
Źródło: http://www.flickr.com
I tutaj ma się możliwość robić je na 2 różne sposoby. Pierwszym z nich będzie zakupić już gotowe frytki inaczej mrożonki oraz usmażyć w piekarniku lub w frytkownicy. Kolejnym będzie obranie ziemniaków oraz pokrojenie w paski a potem tak jak wyżej upieczenie, natomiast w przeciwieństwie do pierwszego sposobu, przy kolejnym powinno się zastosować przeznaczony do tego garnek do frytek – zobacz ofertę sklepu internetowego. Będzie to garnek wytworzony ze stali nierdzewnej, uposażony w sitko oraz głównie szklaną pokrywkę. Frytki wykonane osobiście mają bezsprzecznie lepszy smak niż te kupione w formie mrożonek. Będzie to wywołane tym, iż frytki kupne wytwarzane są z mieszanki ziemniaków, mąki oraz dodatków chemicznych, tymczasem frytki wykonywane w domu są w 100% z ziemniaków. Dodatkowo w przypadku frytek wykonywanych osobiście, można ziemniaki kreować w różne kształty, co prócz tego może zachęcić dzieci do ich zjedzenia.

Garnek

Autor: Vittore Comforto
Źródło: Vittore Comforto
Frytki robione w domu różnią się smakiem od frytek kupnych, dlatego że olej na którym są smażone będzie mimo wszystko świeży, czego istotnie nie można powiedzieć o frytkach przyrządzanych w barach szybkiej obsługi. Tam nieraz olej wykorzystywany jest przez bardzo długi czas a wtedy sporządzane na nim frytki przenikają aromatem przypalonego oleju. Zasadniczo bezsprzecznie lepszy smak posiadają frytki, jakie będą smażone w wymienionym garnku. Zatem można niewątpliwie rzec, iż inwestycja w garnek do frytek będzie istotnie dobra jak i renomowana.