ceramikatrio.pl

Niepodważalnie dobre buty dla prawdziwego mężczyzny

Niepodważalnie dobre buty dla prawdziwego mężczyzny

Niepodważalnie dobre buty dla prawdziwego mężczyzny

Podobno mężczyznom starcza jedynie kilka par butów – sprawa niemożliwa dla każdej kobiety. Czasem zdarzają się wyjątki, panowie z ilością butów, która nawet panie może przyprawić o zawroty głowy, ale to kwestia całkowicie wyjątkowa oraz spotykana niezwykle rzadko.

glany męskie

Autor: Centrum Kultury w Lublinie
Wyposażenie

Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Obuwie dla panów, mimo iż również dostępne w bogatym wyborze, nie jest aż tak zróżnicowane jak to dla pań, a przynajmniej większość mężczyzn tak sądzi, ponieważ nigdy nie wgłębiała się w ten temat. Czemu? Mężczyźni w większości nie przykładają tak wielkiego znaczenia do wyglądu, nie gonią za modą, nie czują potrzeby nabywania kolejnych par butów jedynie dlatego, że są one śliczne. Jednak z pewnością da się stwierdzić, że jeżeli już coś kupują w obuwniczym, na przykład półbuty męskie, jakie z pewnością muszą się znaleźć w każdej męskiej szafie, to z pewnością będzie jeden z najdroższych modeli (nie przegap). Panowie wbrew temu, co się zdaje są gadżeciarzami i kochają markowe towary, uważają, iż ich posiadanie świadczy o ich wysokim statusie. Zatem kupują nowe buty rzadko, z reguły dopiero wówczas, gdy stare całkowicie się rozpadną, ale za to w trakcie kupowania szastają pieniędzmi, czego, z uwagi na to, jak rzadko są w sklepie z butami, trudno im zabronić.

Buty takie jak półbuty bez wyjątku muszą znaleźć się w szafie każdego mężczyzny, bez względu na jego wiek, gustu, stylu czy też przynależności do jakiejś subkultury – często zdarzają się okazje, podczas których zwyczajnie trzeba je założyć. Wliczyć do nich można wesela, obronę licencjacką, ważne uroczystości rodzinne i tak dalej.
Jednakże jest sporo typów obuwia, jakie, z uwagi na swoje specyficzne właściwości, goszczą wyłącznie w niektórych garderobach (odkryj więcej tutaj). Zaliczyć do nich można glany męskie – bardzo charakterystyczne, zakładane szczególnie przez młodych.