ceramikatrio.pl

Nieodzowny przybornik każdego faceta – maszynki do golenia i przybornik do paznokci

Nieodzowny przybornik każdego faceta – maszynki do golenia i przybornik do paznokci

Nieodzowny przybornik każdego faceta – maszynki do golenia i przybornik do paznokci

Mężczyźni, którzy golą się na co dzień, naturalnie chcą, żeby ich skóra wyglądała po pewnym czasie nieskazitelnie. W tym celu należy oczywiście używać artykułów do golenia wysokiej jakości, a także najlepszych, jakościowych kosmetyków do golenia.

zestaw do golenia

Autor: Jody Bowie
Źródło: http://www.flickr.com

Prawdopodobnie jakikolwiek mężczyzna ma obowiązek mieć dobrą, jakościową maszynkę do golenia od świetnej firmy. Oczywiście oryginalne maszynki do golenia trochę kosztują, niemniej jednak golenie takimi maszynkami jest sporo szybsze i prostsze. Mało tego solidne maszynki nie sprawiają podrażnień, nie ma także trudności z wrastającym zarostem. Polecaną maszynką jest merkur solingen 41c (zobacz – rekomendują nas -: merkur solingen 41c), która jest repliką maszynki Gillette z 1904 roku. Maszynka ta jest trochę agresywna, posiada otwarty grzebień, dzięki czemu golenie większego zarostu jest niezmiernie wygodne oraz komfortowe, oraz także ma wygodną, antypoślizgową rączkę. Jednostki, którym zależy na wygodzie, bezproblemowym oraz drobiazgowym goleniu oraz wybornym rezultacie, naturalnie będą zadowolone z tego typu maszynki.

maszynka do golenia

Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy panowie, zamiast maszynek, lubią tradycyjne, dawne metody golenia za pośrednictwem brzytwy. Golenie brzytwą jest niezwykle gruntowne, skutek nieraz jest jeszcze lepszy niż w przypadku maszynki. Niemniej jednak powinno się pomnieć, by brzytwa zawsze była doskonale naostrzona, wobec tego pożyteczny okaże się kamień do ostrzenia brzytwy – .

Zestawy do ostrzenia brzytew bezsprzecznie bez trudu odnajdziemy w sklepach internetowych, w skład takiego zestawu nierzadko wchodzi również podkładka antypoślizgowa, kratka do regeneracji kamieni czy też skórzany pas do ostrzenia. Oprócz zarostu, każdy mężczyzna powinien też dbać o wygląd swoich dłoni i paznokci, więc użyteczny będzie także przybornik do paznokci. W przyborniku do paznokci odszukamy wszelkie nieodzowne rzeczy (zobacz: sprawdzone przyborniki do paznokci), takie jak na przykład nożyczki do paznokci, cęgi bądź obcinacze.