ceramikatrio.pl

Najzdrowsza ochrona i dodatkowo pielęgnacja włosów – przekrój poprzez towary Kerastase.

Najzdrowsza  ochrona  i dodatkowo pielęgnacja włosów – przekrój  poprzez   towary Kerastase.

Najzdrowsza ochrona i dodatkowo pielęgnacja włosów – przekrój poprzez towary Kerastase.

Poradnie fryzjerskie cieszą się coraz to większą wziętością, nie trudno więc dostrzec że tworzone są w mgnieniu oka. Przedtem przeznaczone szczególnie dla płci żeńskiej, teraz oblegane też przez mężczyzn. Niektórzy powiadają, że włosy to jakby wizytówka człowieka. Jeśli umiesz o nie godnie zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie istotnie się powiększa.

wejdź na www i dowiedz się więcej

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to firma zajmująca się produkcją ekskluzywnych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu produktów międzynarodowej firmy dominującej, czyli L’Oreal. Produkty sprzedawane są wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są rozpowszechniane lub przez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, które wypuścił na rynek producent dotyczą innego typu włosów i umożliwiają inną pielęgnację. Znaleźć można m.in.: krystaliczny blask i lekkość włosów, asekuracja przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzbogacanie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego gatunku włosów, ochrona barwy i blasku, zintensyfikowanie gęstości włosów, pielęgnacja dla mężczyzn, a także serum aktywizujące wzrost mocnych włosów. Kerastase sugeruje program przedzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja a także teksturyzacja – zobacz więcej na stronie www. Trzy banalne gesty obrzędu, stosowane podczas pielęgnacji w salonie, można kontynuować w domu. Kąpiel -to główny etap rytuału. Luksusowej konsystencji o wysublimowanym zapachu, dopasowanej do natury włosów oraz skóry głowy, akompaniuje masaż głowy, który aktywuje zmysły.


Pielęgnacja – tylko energiczna i ukierunkowana. Przemiana wyczuwalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują żywotność i doskonały wygląd. Ostatnim etapem jest teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający zmywania.

Czy zamieszczony tu post jest dla Ciebie intrygujący? Chcesz obejrzeć dużo wiadomości na zbliżony temat? Zatem idź tu haftem i czytaj następny wpis.

Oferuje skuteczną ochronę i nieprawdopodobny blask. Przygotowuje włosy do stylizacji. Kerastase posiada także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, skrupulatnie wybierając, zamówisz wszystkie potrzebne artykuły, by zapewnić swoim włosom celową opiekę.

Kosmetyków do oczyszczania włosów jest cała masa. Pamiętaj jednakże – aby mieć totalną pewność, że twoje włosy uzyskają to na co zasługują, wybieraj kosmetyki rekomendowane przez salony fryzjerskie, które na tych kosmetykach pracują cały czas.