ceramikatrio.pl

Najistotniejsze wyposażenie salonu kosmetycznego

Najistotniejsze wyposażenie salonu kosmetycznego

Najistotniejsze wyposażenie salonu kosmetycznego

Pedikiur jest to pewien z ważniejszych oraz najpopularniejszych zabiegów przeprowadzanych w gabinetach piękności. Szczególnie w letnim sezonie, gdy liczba zabiegów pedikiur jest dużej przewadze nad innymi.

pielęgnacja włosów

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
frezarka activ

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki do higieny intymnej

Autor: Venus
Źródło: Venus
Pedicure jest prostym zabiegiem, niezbyt czasochłonnym, do jego wykonania wystarczy parę akcesoriów. Wśród pilników, żyletek lub tarek główną funkcję gra bezkonkurencyjna frezarka. Cały pył pozyskiwany w toku pracy zasysany zostaje do turbiny ssącej czyli absorbentu o mocy 350 W. Dzięki temu osoba, jaka realizuje wiele zabiegów na dzień nie wdycha całego ścieranego materiału zabezpieczając przy tym swoje płuca.

Po przeczytaniu tego materiału, polecam czółenka damskie na słupku pozostałe informacje na prezentowany temat, które będą równie wciągające.

Jeśli chodzi o frezarka Activ inną jej zaletą jest niemal zerowe zapylenie atmosfery w pokoju zabiegowym – sprawdzona frezarka activ. Dzięki temu pył nie osadza się na sprzętach jak też obiektach, i nie namnażają się tam bakterie ani wirusy osiedlające naskórek a także paznokcie. Reasumując pochłaniacz nie jest użytkowany wyłącznie ze względów estetycznych lecz również sanitarnych oraz zdrowotnych. Nabywając frezarkę określoną do zabiegów pedicure warto wybrać tą, która ma pochłaniacz – urządzenia do karboksyterapi. Do tego frezarka posiada systemy osłonowe przed przegrzaniem turbiny wciągającej.

Karboksyterapia, a więc odmładzanie z wykorzystaniem dwutlenku węgla, to zabieg, który oferuje większa część gabinetów piękności.

Wskazań jest niemało: brak jędrności skóry, bruzdy, cellulit, nadwyżka tkanki tłuszczowej, zmarszczki, worki pod oczami, kurze łapki, a także wypadanie włosów. Na to wszystko pomaga karboksyterapia urządzenie do niej kupisz w niemal każdej hurtowni z produktami do gabinetów kosmetycznych.