ceramikatrio.pl

Najistotniejsze wyposażenie salonu kosmetycznego

Najistotniejsze wyposażenie salonu kosmetycznego

Najistotniejsze wyposażenie salonu kosmetycznego

Pedikiur jest to pewien z ważniejszych oraz najpopularniejszych zabiegów przeprowadzanych w gabinetach piękności. Szczególnie w letnim sezonie, gdy liczba zabiegów pedikiur jest dużej przewadze nad innymi.

pielęgnacja włosów

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
frezarka activ

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki do higieny intymnej

Autor: Venus
Źródło: Venus
Pedicure jest prostym zabiegiem, niezbyt czasochłonnym, do jego wykonania wystarczy parę akcesoriów. Wśród pilników, żyletek lub tarek główną funkcję gra bezkonkurencyjna frezarka. Cały pył pozyskiwany w toku pracy zasysany zostaje do turbiny ssącej czyli absorbentu o mocy 350 W. Dzięki temu osoba, jaka realizuje wiele zabiegów na dzień nie wdycha całego ścieranego materiału zabezpieczając przy tym swoje płuca. Jeśli chodzi o frezarka Activ inną jej zaletą jest niemal zerowe zapylenie atmosfery w pokoju zabiegowym – sprawdzona frezarka activ. Dzięki temu pył nie osadza się na sprzętach jak też obiektach, i nie namnażają się tam bakterie ani wirusy osiedlające naskórek a także paznokcie. Reasumując pochłaniacz nie jest użytkowany wyłącznie ze względów estetycznych lecz również sanitarnych oraz zdrowotnych. Nabywając frezarkę określoną do zabiegów pedicure warto wybrać tą, która ma pochłaniacz – urządzenia do karboksyterapi. Do tego frezarka posiada systemy osłonowe przed przegrzaniem turbiny wciągającej.
Karboksyterapia, a więc odmładzanie z wykorzystaniem dwutlenku węgla, to zabieg, który oferuje większa część gabinetów piękności.

Wskazań jest niemało: brak jędrności skóry, bruzdy, cellulit, nadwyżka tkanki tłuszczowej, zmarszczki, worki pod oczami, kurze łapki, a także wypadanie włosów. Na to wszystko pomaga karboksyterapia urządzenie do niej kupisz w niemal każdej hurtowni z produktami do gabinetów kosmetycznych.