ceramikatrio.pl

miejsce

Najnowsze rozwiązania w aranżacji wnętrz

Dodatki mogą zupełnie odmienić nudne wnętrze i nadać mu całkiem inny charakter. Atrakcyjny wzór na zasłonach, oryginalny obraz na ścianie czy też inne dekoracje to bardzo łatwy sposób, żeby wprowadzić nieco świeżości.

(więcej…)

Urządzenie niewielkiego przedpokoju – co przede wszystkim warto jest wziąć pod uwagę?

Przedpokoje to pomieszczenia w domach i mieszkaniach, które czasem są traktowane faktycznie po macoszemu. Okazuje się, że odpowiednio urządzone mogą stać się bardzo wygodnym miejscem. Niestety, urządzenie przedpokoju to duże wyzwanie. Dlaczego? Najczęściej przez wzgląd na fakt, że w Polsce niekiedy mieszkania są niewielkie, a w związku z tym, korytarze to ciasne klitki.

(więcej…)

Ładna łazienka – to zaproszenie do odpoczynku oraz zacisznego SPA

Każdy, kto robi odnowienie mieszkania albo aranżuje je od zera, musi wziąć pod uwagę to, by stworzyć funkcjonalną i zarazem przyjemną łazienkę.
Planując design mieszkania, z reguły myślimy o salonie, gdzie będziemy przyjmować gości i o kuchni, gdzie spędzać czas lubią ci, którzy uwielbiają gotować.

(więcej…)

Wygoda i rola detali  wyposażenia mieszkania

Wygoda i rola detali wyposażenia mieszkania

Co wyróżnia designerskie sofy, lampy kryształowe i sanitariaty? Odpowiedź jest może nieco zaskakująca, lecz prosta – styl. Właściwie dobrany i umiejętnie eksponowany detal potrafi zrobić naprawdę imponujące wrażenie. Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze wygodę stosowania poszukiwanych przez nas elementów, bowiem niewłaściwa decyzja wyboru może powoduje mnóstwo rozczarowań. A jak wszyscy wiedzą, przyjazny nastrój we własnym domu jest podstawą zadowolenia z życia osobistego.
Jak obecnie zaaranżować niezagospodarowaną przestrzeń, żeby jej dodać odrobinę ciepła?

Jak obecnie zaaranżować niezagospodarowaną przestrzeń, żeby jej dodać odrobinę ciepła?

Współcześnie modne są wielkie niezagospodarowane pomieszczenia. Niestety w takich dużych pomieszczeniach jest ciężko uzyskać miły nastrój. W modzie są białe ściany, wielkie płytki ceramiczne w połysku jak też jak najmniej dekoracyjnych figurek.
Szafki, krzesełka, stoliki dla małych dzieci

Szafki, krzesełka, stoliki dla małych dzieci

Gdy odprowadzamy naszą pociechę do przedszkola czy do szkoły to jasne jest, że bardzo często pierwszy krok, mama i tata lub samo dziecko, stawiamy w stronę szatni. Ale zdajemy sobie również sprawę, że nie każda szatnia jest taka sama. Są takie szatnie, które są dostosowane do potrzeb dziecka, ale są również takie szatnie, które nijak mają się do tego, w jaki sposób działają maluchy.

(więcej…)