ceramikatrio.pl

Męska moda na co dzień – jakim sposobem dopasować koszulę?

Męska moda na co dzień – jakim sposobem dopasować koszulę?

Męska moda na co dzień – jakim sposobem dopasować koszulę?

Wybór należytej koszuli jest znaczącą sprawą. Koszula jest częścią całego męskiego odzienia. Obojętnie czy kupujesz koszulę dla siebie czy potrzebujesz komuś sprawić podarek przeczytaj poniższe porady.
W czasie zakupu koszuli powinniśmy wziąć pod uwagę bardzo wiele ważkich rzeczy.

Charakter, odcień, jakość i wielkość to najistotniejsze szczegóły, jakie mają istotnie ogromne znaczenie. Po pierwsze zwróć uwagę na kołnierzyk. Męskie koszule mają rozmaite typy kołnierzy. W najwyższym stopniu modne to: kołnierz długi z wąsko rozstawionymi końcami, kołnierzyk z guzikami na końcach jak też kołnierz z krótkimi szeroko rozmieszczonymi końcami. Kołnierzyk długi z wąsko rozstawionymi końcami – końce skierowane są prosto ku ziemi a także kończą się w jednym miejscu. Do koszuli tego z typu kołnierzem pasuje malutki wiązany krawat. Kołnierz z guzikami na końcach – koszule takie posiadają tradycyjny kołnierz, na którego końcach znajdują się nieduże guziczki, łączące go z koszulą. Wkładając tego typu koszule będziesz mieć z pewnością bardziej swobodny wygląd. Kołnierz z krótkimi szeroko rozmieszczonymi końcami – między szyją a krańcami tego kołnierzyka zawarty jest kąt 45 º. Koszule z tego typu kołnierzami mają duży obszar na krawat – tutaj o blogu modowym męskim.

moda męska

Autor: YuJeen
Źródło: http://www.flickr.com
Drugim ważnym elementem decydującym o stylu koszuli są mankieciki. Mankieciki z guzikami będą w większości wypadków mniej eleganckie niż mankieciki francuskie, jakie o wiele bardziej przydają się na duże okazje. Francuskie mankieciki nastręczają na ogół połączenia specjalną spinką do mankiecików, to nadzwyczaj tradycyjny i stylowy dodatek – sprawdź jak wygląda elegancki Pan.

Jest wiele typów koszuli męskich zacząwszy od bardzo formalnych do luźnych.

Jeśli zaciekawił Cię ten tekst, przeczytaj inne wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam, znajdziesz tutaj podobne informacje.

Moda męska w tymże obszarze oferuje ogromnie wiele. Elementy takie jak materiał, fason oraz odcień określają to, jak szykowna jest dana koszula.