ceramikatrio.pl

Męska moda na co dzień – jakim sposobem dopasować koszulę?

Męska moda na co dzień – jakim sposobem dopasować koszulę?

Męska moda na co dzień – jakim sposobem dopasować koszulę?

Wybór należytej koszuli jest znaczącą sprawą. Koszula jest częścią całego męskiego odzienia. Obojętnie czy kupujesz koszulę dla siebie czy potrzebujesz komuś sprawić podarek przeczytaj poniższe porady.
W czasie zakupu koszuli powinniśmy wziąć pod uwagę bardzo wiele ważkich rzeczy.

Charakter, odcień, jakość i wielkość to najistotniejsze szczegóły, jakie mają istotnie ogromne znaczenie. Po pierwsze zwróć uwagę na kołnierzyk. Męskie koszule mają rozmaite typy kołnierzy. W najwyższym stopniu modne to: kołnierz długi z wąsko rozstawionymi końcami, kołnierzyk z guzikami na końcach jak też kołnierz z krótkimi szeroko rozmieszczonymi końcami. Kołnierzyk długi z wąsko rozstawionymi końcami – końce skierowane są prosto ku ziemi a także kończą się w jednym miejscu. Do koszuli tego z typu kołnierzem pasuje malutki wiązany krawat. Kołnierz z guzikami na końcach – koszule takie posiadają tradycyjny kołnierz, na którego końcach znajdują się nieduże guziczki, łączące go z koszulą. Wkładając tego typu koszule będziesz mieć z pewnością bardziej swobodny wygląd. Kołnierz z krótkimi szeroko rozmieszczonymi końcami – między szyją a krańcami tego kołnierzyka zawarty jest kąt 45 º. Koszule z tego typu kołnierzami mają duży obszar na krawat – tutaj o blogu modowym męskim.
moda męska

Autor: YuJeen
Źródło: http://www.flickr.com
Drugim ważnym elementem decydującym o stylu koszuli są mankieciki. Mankieciki z guzikami będą w większości wypadków mniej eleganckie niż mankieciki francuskie, jakie o wiele bardziej przydają się na duże okazje. Francuskie mankieciki nastręczają na ogół połączenia specjalną spinką do mankiecików, to nadzwyczaj tradycyjny i stylowy dodatek – sprawdź jak wygląda elegancki Pan.

Jest wiele typów koszuli męskich zacząwszy od bardzo formalnych do luźnych. Moda męska w tymże obszarze oferuje ogromnie wiele. Elementy takie jak materiał, fason oraz odcień określają to, jak szykowna jest dana koszula.