ceramikatrio.pl

Marc Jacobs Daisy – najlepsze perfumy na upalne dni

Marc Jacobs Daisy – najlepsze perfumy na upalne dni

Marc Jacobs Daisy – najlepsze perfumy na upalne dni

Marc Jacobs to znany i uznawany projektant. Od 2001 roku komponowane są perfumy, promowane jego nazwiskiem. Najchętniej kupowana jest seria owocowo-kwiatowa, która doskonale pasuje na czas wiosennych i letnich miesięcy.

drogeria

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy Marca Jacobsa odróżniają się kilkoma cechami, z których najbardziej charakterystyczne są: przepiękny wygląd opakowań oraz słynna linia Marc Jacobs Daisy, poświęcona młodym, pełnym energii i radości życia kobietom. Całą serię tworzy kilka wariantów zapachowych, których wspólną cechą charakterystyczną jest skomponowanie słodkich nut kwiatowych z rześkim aromatem owoców. Wszystkie perfumy z tej grupy wyróżniają się dyskrecją i świeżością, a jednocześnie głębokim aromatem i zdecydowanym charakterem. Panie, używające tych perfum są zdania, iż zapachy z serii przywodzą na myśl szczęście, swobodę i młodzieńczy wigor.

Marc Jacobs Daisy w wersji podstawowej to piękny flakonik z zatyczką, przyozdobioną kwiatami. Oryginalne flakony perfum tej marki sprawiają, że nadają się idealnie na podarunek – można je wręczyć nawet bez konieczności pakowania! Podstawowe nuty w wersji Daisy EDT to dzika truskawka, fiołek, wanilia i gardenia.

Jeśli intryguje Cię ciąg dalszy perfumy nalewane tego tematu zachęcamy do następnego artykułu, który czeka na Ciebie pod tym linkiem. W nim rozproszymy wszelkie Twoje rozterki.

Oprócz klasycznego zapachu, emitowanego w 2007 roku, stworzono również: Daisy Sunshine, Daisy Eau So Fresh i Daisy Dream. Ostatni z serii to prawdziwy hit, również jego flakonik uznawany jest za najpiękniejszy z całej serii. Sam Jacobs zaznacza, iż zapachy stworzone zostały dla kobiet atrakcyjnych i eleganckich. Amatorzy perfum natomiast określają jego zapachy jako bezpieczne – takie, które dodają stylu, ale nie ściągają na siebie szczególnej uwagi, pasujące do każdej kobiety, dodające dziewczęcości.

półki w drogerii

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy zgadzają się, iż te perfumy nadają się w szczególności na wiosnę i lato, kiedy nie poleca się stosować ciężkich zapachów. Używanie perfum z linii Daisy daje uczucie odświeżenia i dodaje energii, co jest szczególnie istotne w upalne dni. Za jeden z największych mankamentów tych perfum uważa się ich krótkotrwałość, jednorazowe zastosowanie wystarczy na jakieś 2-3 godziny. Flakony perfum Marca Jacobsa są sprzedawane w dwóch pojemnościach: 50 i 100 ml. Jeśli nie wiemy, co kupić nastolatce w prezencie, te perfumy będą dobrym wyjściem.