ceramikatrio.pl

Kupujemy chłopięce buty komunijne – na co zwrócić uwagę?

Kupujemy chłopięce buty komunijne – na co zwrócić uwagę?

Kupujemy chłopięce buty komunijne – na co zwrócić uwagę?

Jeszcze kilka lat temu wybór dodatków komunijnych dla dzieci był dość łatwy. Dzisiaj natomiast rynek udostępnia nam taką rozmaitość fasonów oraz kolorów, iż często czujemy się oszołomieni. Choć to w przypadku dziewczynek przywiązujemy większą uwagę do detali, coraz więcej rodziców ma trudność, dotyczącą wyboru butów i innych dodatków dla chłopca.

Chłopięce buty komunijne to już nie wybór jedynie między matową a nabłyszczaną wersją czarnych trzewików. Współczesne buty komunijne dla chłopców to ogrom modeli, kolorów i materiałów i niejeden rodzic może poczuć się oszołomiony. Wybierając obuwie dla syna, dobrze jest kierować się kilkoma zasadami. Co najważniejsze – z zakupem obuwia komunijnego należy zaczekać do momentu, kiedy będzie już wiadomo, jakiego typu strój założy w tym ważnym dniu dziecko. Co prawda, tradycyjne, czarne pantofle są uniwersalne i będą pasować zarówno do ciemnych i jasnych garniturów, jak i do alby, jeśli jednak planujemy wybrać bardziej stylowe buty, należy je dobrać i barwą, i stylem do całego stroju – buty komunijne – poznaj ofertę .
komunia

Autor: Dustin and Jennifer Stacey
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając buty komunijne należy pamiętać, iż jest to poważna uroczystość i obuwie (poprzednia strona) powinno być stosowne do charakteru wydarzenia. Nawet, jeśli przeważnie chłopiec nosi komfortowe adidasy, w dniu Pierwszej Komunii Świętej musi założyć coś bardziej uroczystego. Właściwe buty komunijne dla chłopców to tradycyjne, wiązane na sznurówki półbuty, albo wsuwane chłopięce mokasyny – sprawdź buty komunijne dla chłopców. Te drugie – szczególnie, gdy nabędziemy wersję beżową, kremową, czy popielatą – wspaniale sprawdzą się później jako letnie obuwie do strojów z jasną koszulą, lub lnianymi szortami.

Kupując dla syna buty do komunii, miejmy na względzie, aby wybrać model z dobrych jakościowo materiałów, gwarantujący dziecku komfort noszenia. W czasie komunii maluch jest prawie cały dzień na nogach i twarde, obcierające obuwie to ostatnie, czego potrzebuje. Najlepsze będą oczywiście buty ze skóry naturalnej, jeśli natomiast nie chcemy przeznaczać na obuwie dużej sumy, możemy wybrać obuwie ze sztucznej skóry, zwróćmy tylko uwagę, by cholewka była odpowiedniej miękkości i ładnie układała się na nodze.