ceramikatrio.pl

Kosmetyki do męskiej pielęgnacji

Kosmetyki do męskiej pielęgnacji

Kosmetyki do męskiej pielęgnacji

Brytyjska marka kosmetyków Men-u od lat przysparza się do zwiększania świadomości panów w sprawie codziennej pielęgnacji. Olbrzymia w tym zasługa specyfiki kosmetyków Men-u, które perfekcyjnie wpasowują się w dzisiejszy styl życia preferowany przez współczesnych mężczyzn. Artykuły Men-u oferują coś więcej niż doskonałą pielęgnację, zapewniają więcej korzyści niż reszta kosmetyków, dlatego że charakteryzuje je nowatorska receptura. Powodem, dla którego marka Men-u tak efektywnie przekonuje coraz większą ilość panów do wysokiej jakości pielęgnacji, jest jej nowoczesność, zapewnienie zaawansowanych korzyści oraz to, iż artykuły Men-u są unikalne na rynku oraz rzeczywiście robią różnicę.

elegancki mężczyzna

Autor: ricciofix
Źródło: http://www.flickr.com
Men-u to męska seria kosmetyków najwyższej jakości (Facetaria). Walorem jest tu przede wszystkim ultra wysoka wydajność artykułów – nieduże opakowania wystarczają na długi czas. Wysoko skoncentrowane najlepsze składniki to fundament każdego kosmetyku Men-u. Dzięki niewielkim gabarytom zapakowań, kosmetyki są poręczne i wygodne w wykorzystaniu – zajmą malutko miejsca, zarówno na półce w łazience, jak także w bagażu podręcznym w czasie podróży.

Standardowe wymiary opakowań kosmetyków Men-u – tygle lub buteleczki z pompką – gwarantują od 80 do 265 aplikacji (zależnie od rodzaju produktu). W propozycji owej marki znajdują się też kosmetyki do golenia i pielęgnacji buzi w pojemniczkach kompaktowych. Zawierają 15 ml konkretnego wyrobu kosmetycznego i wystarczają od kilku do parudziesięciu aplikacji. Doskonałe wyjście w podróży. Kosmetyki truefitt&hill Historia owej kultowej i eleganckiej marki sięga 1805 roku kiedy to William Francis Truefitt otwiera własny zakład fryzjerski w Londynie.

Firma, która rozpoczynała jako ogólnodostępny zakład fryzjerski proponujący strzyżenie męskie a także golenie prędko osiągała rozpoznawalność aby stać się symbolem oraz oznaką stylu, poczucia smaku. Z usług przedsiębiorstwa korzysta dwór i najświetniejsi w tym mieście zaś jej sława na całym globie nie ustaje po dziś dzień do czego firma w ogóle nie potrzebuje wielkich kampanii reklamowych. Tak zatem od ponad 200 lat wyroby truefitt&hill nieustająco stanowią synonim klasy oraz najlepszego smaku. Jeśli z kolei idzie o pędzle do golenia Semogue 1305 są bezkonkurencyjne, zrobione są z delikatnego włosia dzika (Semogue).