ceramikatrio.pl

Komu mogą być przydatne parawany łazienkowe?

Komu mogą być przydatne parawany łazienkowe?

Osoby, które mają w łazience wannę, lecz nie chcą zrezygnować z możliwości brania szybkiego prysznicu, mogłyby skorzystać ze specjalnych parawanów. Dzięki ich zastosowaniu mogą cieszyć się z tej formy kąpieli bez obawy zalewania dużej części łazienki.
Na rynku jest bardzo wiele modeli.

parawany łazienkowe

Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame
elementy

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Dostępne są takie, które znakomicie będą się sprawdzać w mniejszych pomieszczeniach oraz te, które znakomicie będą się nadawać w przypadku dużych łazienek.

Namawiamy Cię do przeczytania następnego postu na podobny temat – tam znajdziesz dodatkowe treści. Zatem idź do serwisu zestawy reklamowe sztućców stalowych i ciesz się tym.

W zależności od danego modelu, parawany łazienkowe mogłyby być przymocowane na stałe lub być sprzedawane w postaci drzwiczek, które byłyby roztwierane w bok lub na zewnątrz czy do wewnątrz. Takie drzwi mogą mieć jedno albo więcej skrzydeł. Jest to doskonały sposób na możliwość korzystania z prysznica w wannie bez niebezpieczeństwa zalania całej powierzchni łazienki. To również doskonały sposób na to, żeby wykorzystywać dostępną przestrzeń, zamiast wykonywać jakiś remont, który nie byłby ani przyjemny, ani także tani.

Aranżacja salonu w stylu angielskim

Autor: Media Forum
Źródło: Media Forum
Takie parawany są zazwyczaj wykonane z plastiku lub ze szkła. Zależnie od modelu mogłyby być to także parawany łazienkowe narożne lub dostosowane do konkretnej strony wanny. W praktyce całe rozwiązanie niezwykle przynosi na myśl kabinę prysznicową zamocowaną jednak nie przy brodziku, a do brzegu wanny. Optycznie nie można by takiemu parawanowi niczego zarzucać – wygląda niezwykle gustownie i elegancko. Cena jest zależna od danego modelu oraz wynosi od kilkuset złotych wzwyż.

Rezultat finalny byłby oczywiście znacznie lepszy, jeśli mamy na taki cel nieco większy budżet. Przykładowo możemy urządzić łazienkę w skandynawskim stylu oraz złączyć różnego rodzaju elementy drewniane i szklane parawany do łazienki.