ceramikatrio.pl

Jak rozsądnie skompletować swoją szafę?

Jak rozsądnie skompletować swoją szafę?

Jak rozsądnie skompletować swoją szafę?

Zakupy ubrań – dla jednych to czysta przyjemność, a dla innych to po prostu konieczność. Do tej pierwszej grupy zaliczają się z reguły kobiety, a do drugiej natomiast mężczyźni. Kobiety kochają chodzić po sklepach, kupować kolejne stroje, coraz to nowsze spodnie, spódnice, sukienki czy też żakiety. Mężczyznom z kolei nierzadko wystarczy kilka zbliżonych kompletów ubrań i już są ucieszeni. Podejście do sprawy bywa więc tutaj naprawdę skrajnie różne u różnych osób.

Czasem jednak wręcz przesadzamy z ilością kupowanych rzeczy. Nagle dostrzegamy, że mamy ich za dużo, że przepełniają naszą szafę. Jednak kiedy tylko przydarza się jakakolwiek okazja, aby się lepiej ubrać, wychodzi tak, że nie mamy co na siebie założyć. Żadne buty damskie tommy hilfiger nie nadają się na tę akurat konkretną okazję. Jeżeli już znajdzie się sukienka, to nie pasuje do niej ani torebka, ani płaszczyk, ani też szal. Jednym słowem – katastrofa. W końcu po długich zmaganiach coś zakupimy, ale i tak nie jesteśmy całkowicie zadowoleni z uzyskanego rezultatu – czytaj . Wolelibyśmy, żeby był on zupełnie inny. Jak zapobiegać tego typu sytuacjom? Jak ich unikać?

moda

Autor: abcslubu.pl
Źródło: abcslubu.pl

Najlepiej oczywiście robić zakupy rozsądnie.http://www.angelka.pl/ (zobacz Angelka)To, że coś się nam w danej chwili bardzo podoba, nie znaczy, że koniecznie powinniśmy to natychmiast kupić. To, że na przykład wpadną nam w oko jakieś sztyblety, nie oznacza, że od razu musimy wydawać na nie pieniądze. Należy wyćwiczyć silną wolę i umieć odmawiać sobie pewnych rzeczy. Poza tym, jeśli już coś musimy zakupić, to niech to będą raczej ubrania typowe, klasyczne, takie, które pasują do wielu rzeczy – modne kurtki przejściowe damskie. Oczywiście też niech mają raczej stonowane barwy.

Czarne czy szare kurtki przejściowe damskie będą pasować do większej ilości ubrań niż kurtka kanarkowa lub różowa.

Czyżby komentarze z www (http://www.dortex.pl/) były o tyle inspirujące, że masz ochotę napisać własny? Namawiamy Cię do tego. Będzie to dla nas wielka radość.

Będziemy ją zatem częściej zakładać. A przecież ta część garderoby jest na ogół dosyć droga, zatem na ogół kupujemy wyłącznie jedną kurtkę na sezon, czasem dwie, ale nie więcej. Lepiej więc, aby były one w miarę uniwersalne. Istnieją oczywiście wyjątki, takie jak przykładowo odzież ciążowa. Wiadomo, że tej nie ponosimy zbyt długo więc potem zalega w szafie. Ale nie ma innej możliwości i po prostu musimy ją zakupić, a niestety zazwyczaj więcej kosztuje.