ceramikatrio.pl

kanapy

Nadchodzi czas na przemianę w mieszkaniu!

Prawie 30 lat temu, świat obiegła wiadomość, że odnaleziono zagubiony obraz Michała Anioła, Pietę z 1545 roku. Płótno warte 190 milionów funtów odkrył emerytowany amerykański pilot Martin Kober. Przez bardzo długi czas dzieło było złożone za…kanapą. Zdumiewające, obraz już dawno cieszyłby nasze oczy, gdyby pilot zerknął czasem na wnętrzarskie gazety lub programy poświęcone projektowaniu wnętrz. Bo to tam już od pewnego czasu informują nas, iż ustawianie kanapy pod ściana jest niemodne. Może gdyby pan Kober odsunąłby ją trochę i wcześniej dowiedziałby się o swym skarbie?

(więcej…)

Idealnie wyposażone mieszkanie, czyli jakiego rodzaju meble warto kupić

Idealnie wyposażone mieszkanie, czyli jakiego rodzaju meble warto kupić

Każde mieszkanie musi być oczywiście komfortowe. Tylko bowiem wówczas będzie się nam w nim funkcjonowało naprawdę komfortowo. W mieszkaniu liczą się nie tylko wspaniale wykończone ściany, ale też wspaniale dopasowane meble. Ich wybór jest teraz niezwykle duży. Na co postawić, aby pozyskaćwnętrze komfortowe oraz praktyczne?

(więcej…)

Tapicerowane meble jako element wystroju

Tapicerowane meble jako element wystroju

Wiadome jest, że meble są jednym z najważniejszych elementów budynków i lokali i są istotną częścią całego wyposażenia. Tworzą więc wystrój całego pomieszczenia, stanowiąc o charakterze domu. Współcześnie ludzie zwracają dużą uwagę na wygląd własnych domów i lokali.

(więcej…)