ceramikatrio.pl

Jeśli posiadamy małe mieszkanie lub sypialnię, to ważne wydaje się być mądre zagospodarowanie całej przestrzeni

Jeśli posiadamy małe mieszkanie lub sypialnię, to ważne wydaje się być mądre zagospodarowanie całej przestrzeni

Teraz w salonach meblowych zazwyczaj można znaleźć świetne rozwiązania do wszystkich mieszkań.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
szuflada pod łóżko

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdego stać na to, aby kupić ogromny apartament z dużymi pokojami. Niektórzy są uradowani, gdy uda im się zdobyć fundusze na dwupokojowe mieszkanie. To przecież ich miejsce na ziemi. Jednak na małej przestrzeni wciąż musi się zmieścić wiele przedmiotów, które należą do różnych członków rodziny. Czasami jest tak, że szafa jest zbyt mała, gdy pojawiają się berbecie. Mają one przecież mnóstwo ubranek i zabawek. Z tego powodu, kiedy nasz osesek wyrośnie z łóżeczka i będziemy mieli plan, by mu kupić łóżko dla dużego dziecka, to musimy przemyśleć sprawę wolnej przestrzeni, która znajdować będzie się pod meblem. Łóżka zajmują przecież dość sporo miejsca.

Jeśli jesteś zadania, że omawiana problematyka jest intrygująca, kliknij ten link, w źródle (woodfloors.pl/panele-winylowe-wroclaw/) też znajdziesz coś godnego zainteresowania!

Dlatego szuflada pod łóżko wydaje się być optymalnym rozwiązaniem. Zapewni nam to sporo ekstra miejsca do przechowywania naszych rzeczy. Jeżeli kupimy kilka szuflad, to w jednej możemy mieć na przykład pościel, w drugiej ubrania, a w ostatniej choćby zabawki. Oczywiście idealnie byłoby, gdyby szuflada była wykonana z tego samego drewna, co łóżko. Wówczas nie będzie zbytnio rzucać się w oczy. Musi również mieć przymocowane kółka, by bez trudności można było ją wysunąć spod łóżka i wsunąć z powrotem.

Oczywiście, to co najważniejsze — musi być co do milimetra dopasowana do przestrzeni pod łóżkiem. Nie powinna być za mała ani za duża.
Szuflada pod łóżkiem może dać dużo dodatkowej przestrzeni na nasze rzeczy.