ceramikatrio.pl

Jakim sposobem zapuścić brodę?

Jakim sposobem zapuścić brodę?

Jakim sposobem zapuścić brodę?

Jeszcze niedawno broda była dla większości mężczyzn jednoznacznikiem braku klasy. W tej chwili jednak pogląd ten ulega zmianie, a panowie coraz to chętniej zapuszczają brody jak też starają się, aby były jak najlepiej wystylizowane.

jak zapuścić brodę

Autor: Haltex
Białe rękawiczki

Autor: peter
Źródło: http://www.flickr.com
olejek do brody

Autor: Alex Budin
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie brody jest to w tej chwili dominujący kierunek w modzie męskiej. Co ciekawe, panowie dużo mniej uwagi poświęcają swym czuprynom, przenosząc zainteresowanie dokładnie na pielęgnację brody. Przy zapuszczaniu brody należy jednakże pamiętać o kilku kardynalnych prawidłach. Jak zapuścić brodę? Jest to pytanie, które zadaje sobie większość mężczyzn, jacy myślą o zapuszczeniu brody. Po pierwsze, wskazane jest wybrać odpowiedni moment – tyczy się to zwłaszcza panów, którzy zapuszczają pełną brodę po raz pierwszy, bowiem może okazać się, iż gęsta broda nie pasuje do ich typu urody. Wskazane jest zatem rozpocząć zapuszczanie zarostu na urlopie – wówczas nie ma obawy, że wszyscy koledzy z pracy będą obserwować rezultaty owego procesu, natomiast sam pan nie będzie narażony na możliwe złośliwości – polecamy odwiedzić ten serwis. Mężczyzna, jaki decyduje się na dłuższe odstawienie maszynki do golenia, musi ustalić okres, jaki daje sobie na zapuszczenie zarostu; czas ów nie może być krótszy niż miesiąc. W tymże okresie pan winien zastanowić się, która stylizacja będzie w jego przypadku najbardziej odpowiednia – pod uwagę warto brać przede wszystkim kształt twarzy i gęstość zarostu.

Zajmujący materiał? Jeśli tak uważasz, to tak samo wciągające zagadnienia przeczytasz także we wpisie (http://multibed.pl/zarzadzanie-mieszkaniami-na-wynajem/), który jest tutaj.

Wybór mogą ułatwić również powszechnie wiążące trendy. Nie należy tez zapominać o pielęgnacji brody – w tym celu powinno się stosować olejek do brody – .

Pielęgnacja brody w przeciwieństwie do krótkiego zarostu nastręcza większej baczności. Rzecz jest dość prosta, brodę musimy utrzymywać w higienicznym oraz stylistycznym ładzie. Należy ją myć a także obcinać.