ceramikatrio.pl

Jaka część ubrania jest bez końca trendy niezależnie od płci?

Jaka część ubrania jest bez końca trendy niezależnie od płci?

Jaka część ubrania jest bez końca trendy niezależnie od płci?

Trendy w modzie, tak kobiecej, jak i męskiej zmieniają się regularnie. Istnieją jednak takie części ubrania, jakie były, są i będą modne niezależnie od tego, co proponują różne domy mody.
Przykładowo taka biała koszula.

producentów

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Pasuje zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Może być wyprodukowana z m.in. jedwabiu czy bawełny co powoduje, że mogłaby zostać częścią powszedniej garderoby, ale i jakiejś eleganckiej kompozycji. Do codziennych zestawień z marynarką, idealne są ubrania wykonane z twillu lub popeliny. Jeśli chciałbyś posiadać w swojej szafie takie koszule sklep, który je proponuje jest w każdym wypadku niedaleko Ciebie. Chociażby dlatego, że takie ubrania możesz zakupić przez internet. Mogą posiadać one kołnierzyk standardowy lub włoski. Ten drobiazg można by dopasować do swojego gustu, rodzaju węzła krawata czy również owalu twarzy. Biel tworzy wyśmienite tło do wykorzystania krawatów o ciekawej kolorystyce.

koszule sklep

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Koszule, jakie posiadają kołnierzyk bez guzików, znakomicie nadają się do codziennego użytku bez krawata. To niezwykle wygodne, ale nadal gustowne wyjście, aby codziennie wyglądać szykownie. Bardzo interesującą tego rodzaju stylizacją jest mający buton-down kołnierz, model wykonany z bawełny Oxford. Kolor powoduje, że należy ją rozpatrywać jako odzież elegancką, lecz inne jej części (np. guziki na kołnierzyku) czynią, że jej poważny charakter nieco się zniża.

Takie koszule (koszule olymp) znakomicie wyglądają z dzianinowymi krawatami, lecz również z podwiniętymi w lecie rękawami. To świetny pomysł, aby kupić ją w podarunku dla swego brata czy teścia. Każdy z nich na pewno ucieszy się z tego prezentu.