ceramikatrio.pl

Jaką biżuterię wybrać dla starszej kobiety, a jaką dla pracującej pani?

Jaką biżuterię wybrać dla starszej kobiety, a jaką dla pracującej pani?

Jaką biżuterię wybrać dla starszej kobiety, a jaką dla pracującej pani?

Odpowiedni dobór dodatków wielokrotnie mówi o wyjątkowości codziennego ubioru. Prawidłowo wyselekcjonowana biżuteria podkreśli nie jedynie pełny wygląd pani, ale również podkreśli prawidłowo zrobiony makijaż oraz podkreśli rysy twarzy.

kolczyki srebrne

Autor: Ballin
Źródło: Ballin
ruch

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
srebro
Młode kobiety doskonale wiedzą co stanowi podstawową zaletę ich postury, co należy zatuszować i jaką biżuterię dobrać by przyciągała wzrok. Bardzo znane są kolczyki srebrne o geometrycznych kształtach przykładowo kwadratowe albo o pięciu bokach. Tego typu kolczyki doskonale sprawdzą się w pracy oraz podczas oficjalnych spotkań.idź tutaj make up ślubny make up ślubnyNa nocne wyjścia do klubu należałoby wybrać biżuterię ekstrawagancką i przyciągającą wzrok. Komplety biżuterii w stonowanej postaci są dopuszczalne wyłącznie w formalnych sytuacjach przykładowo podczas służbowego wyjazdu. Biżuteria w kształcie kostki jest polecana paniom o owalnych rysach twarzy. Dla kobiet o twarzy w formie klepsydry nadają się kolczyki w kształcie okręgu lub kuliste.
Pracujące kobiety chętnie wybiorą długie kolczyki z dodatkiem szlachetnych kamieni na przykład rubinu. Tego typu kolczyki będą pasowały do wysoko upiętych koków. Jeżeli kolczyki są piękne, to warto rezygnować z naszyjnika albo pierścionka ze znacznym oczkiem. Do firmy wskazane jest używanie biżuterii skromnej, która podkreśli charakter pani. Starsze panie zwracają uwagę nie wyłącznie na układ biżuterii, ale też na jakość jej wykonania.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wtedy zakup kolczyków z bursztynem lub z kwarcem dymnym. To wystarczy, aby dodatek do powszedniej garderoby stał się stylowy oraz szlachetny. Dojrzałe kobiety bardzo dobrze prezentują się w kolczykach z półprzeźroczystymi kamieniami.