ceramikatrio.pl

Jak zawiesić fotografie na ścianie? To banalnie proste! Dowiedz się więcej z poniższego tekstu!

Jak zawiesić fotografie na ścianie? To banalnie proste! Dowiedz się więcej z poniższego tekstu!

Jak zawiesić fotografie na ścianie? To banalnie proste! Dowiedz się więcej z poniższego tekstu!

Jeden z regałów w moim salonie zastawiony jest sporymi albumami. Kocham pstrykać fotki, zarówno aparatem w moim tablecie jak i cyfrówką. Po każdym wyjeździe przywożę masę zdjęć znajomych, fajnych zdarzeń, różnych spotkanych przypadkiem nieraz gwiazd,których nie widziałam długo.

Jedna ze ścian służy mi za ciekawą wystawkę zdjęć. Dziś napiszę wam, jak wieszać zdjęcia.idź dalej kinkiet z kryształkami kinkiet z kryształkamiMogą być niezwykle oryginalnym dodatkiem we wnętrzu – więcej. W przedpokoju mam umiejscowioną niewielką komodę z szufladami, do których chowam szaliki, czapki, rękawiczki i poncha. Ścianę zaraz nad nią wykorzystałam na małą galerię ze zdjęciami. Kupiłam ramki w moich dwóch ulubionych kolorach – niebieskim i czerwonym. Idealnie komponują się z białymi ścianami. Przywiesiłam je na przemian, jedna przy drugiej w dwóch rzędach po 4. Wybór padł nazdjęcia z bliskimi – z gór, a także z letniego pobytu nad morzem. Kompozycja wygląda idealnie, jednocześnie przywołuje wspomnienia.

aranżacja wnętrz

Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejną ścianę ze zdjęciami mam w pokoju dziennym. Tu posiadałam duży problem z jej zaaranżowaniem. Pomysł jak przywiesić zdjęcia znalazłam na blogu w Internecie Lovingit (). Pogoniłam do niedalekiego marketu, wybrałam małą tablicę, na której można rysować kredą, a następnie dobrałam do niej 7
różnych ramek. Oczywiście różnej wielkości Nad sofą przybiłam ciemną tablicę z kredą, a na około niej lekko chaotycznie przybiłam ramki z fotografiami najbliższych mi osób. To takie moje dobre duchy, które są zawsze ze mną. Na tablicy zaś piszę motywacyjne cytaty, motywujące mnie do działania.

Frapuje Cię kwestia podnoszona w tym tekście? Poznaj poza tym również inne zbliżone treści – zwyczajnie wejdź tutaj dywany do przedszkoli.

Lubię to moje maleńkie, prywatne królestwo.