ceramikatrio.pl

Jak zatroszczyć się o swoją sylwetkę zimą

Jak zatroszczyć się o swoją sylwetkę zimą

Jak zatroszczyć się o swoją sylwetkę zimą

Jak często zdarza nam się przeglądać strony w internecie patrząc na cudowne fotografie, które prezentują wyrzeźbione sylwetki? Niech zadbana sylwestka nie pozostaje w strefie naszych marzeń – chłodna pora roku to świetny czas na to, by zacząć dbać siebie i w końcu móc wymienić stroje kapielowe jednoczesciowe na bajeczne bikini! Czas zacząć.

stroje kapielowe jednoczesciowe

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
Od czego winniśmy rozpocząć naszą batalię o piękne ciało? Oczywiście od nastawienia – jeżeli ono będzie optymistyczne i będziemy wierzyć w swoje możliwości, z pewnością uda nam się osiągnąć cel. Motywacja jest najbardziej istotna – walkę o siebie rozpoczyna się bowiem w głowie. Kolejnym krokiem winna być dieta- rezygnujemy z tłustych przekąsek i zacznijmy zwracać większą uwagę na to, co spożywamy. Według badań to właśnie zimne pory roku są dla nas najmniej korzystne – zamieniamy wtedy sałatki, czy lekkie posiłki, na te ciepłe i kaloryczne – to właśnie z tego powodu tak szybko przybieramy na wadze a nasze letnie sylwetki odchodzą w niepamięć. Zima nie winna stać się naszą wymówką – miejmy na uwadze, że te są dla słabych – najlepsze stroje kąpielowe.
Do przeszkód, które stają na naszej drodze o zgrabne ciało dochodzi naturalnie beznadziejna pogoda za oknem – kto chciałby biegać kiedy chłodno i na dodatek sypie śnieg? Oczywiście mało jest takich osób. Dlatego też powinniśmy zadbać o inną formę aktywności fizycznej – w końcu siłownie na nas czekają!Nie możemy zrezygnować z takiej szansy. Niech prowadzi nas myśl – stroje kapielowe jednoczesciowe nie, bikini tak. Prościej nam się zmotywować? Jeżeli ciągle wolimy spędzać wieczory leżąc na kanapie spróbujmy znaleźć sobie towarzysza, który mógłby chadzać z nami na siłownię – łatwiej jest znaleźć motywację kiedy wiemy, że nie jesteśmy z tym sami. Motywujmy się nawzajem – więcej o strojach kąpielowych jednoczęściowych.

Jeśli bardzo nie lubimy ćwiczyć i nic nie jest w stanie nas do tego zmusić – możemy poszukać innej formy ćwiczeń takiej jak na przykład power walki, czyli energetyczne spacery albo zwyczajnie łyżwy – co także może stać się super rozrywką kiedy weźmiemy ze sobą znajomych – a pamiętajmy, że lato się zbliża wielkimi krokami.