ceramikatrio.pl

Jak skompletować garderobę aby zawsze mieć się w co brać?

Jak skompletować garderobę aby zawsze mieć się w co brać?

Jak skompletować garderobę aby zawsze mieć się w co brać?

Każda z kobiet ma dni, w których stoi przed szafą, rozkłada ręce z bezsilności i zaczyna mówić do siebie: „nie mam się w co ubrać”, kiedy szafa nie świeci pustkami. A wystarczy postarać się o bazę, by sytuacja się nie miała więcej miejsca.

trampki

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Dżinsy to must have każdej fashionistki. Każda z nas powinna posiadać je w swej garderobie, ponieważ towarzyszyć nam będą długie lata. Są tak uniwersalne, iż pasują do wszystkiego! Idealnie skrojone dżinsy odnajdą się w każdych okolicznościach. Razem z marynarką i szpilkami stworzą wyjściowy strój, z trampkami – niezobowiązującą stylizację. Zgadza się, trampki to kolejny must have w kobiecej szafie. Zwłaszcza, gdy sportowe inspiracje stały się tak modne! Zakładamy je już nie tylko na rower. Trampki tak samo dobrze będą pasowały do cygaretek czy dziewczęcych sukienek. Trampki klasyczne, z nadrukiem, trampki niskie damskie – zakładamy dziś na rower, zakupy, ale również na większe przyjęcia. Ba! Orientujący się co w trawie piszczy panowie zestawiają trampki męskie z garniturem. Miejmy to na uwadze – trampki dodają nam lekkości, a odejmują lat!

Skórzaną kurtkę, ramoneskę polubiła większość kobiet. „Skórę” można zestawiać dla bardziej drapieżnego looku z kobiecymi sukienkami, bądź nawet koronkami. Godny uwagi efekt otrzymamy, zestawiając ją wraz z ołówkową spódnicą i białym topem – idealną bazą do wszelakich stylizacji. Jej drapieżny charakter zrównoważą kolorowe , jasne dodatki. Jeśli ma to być stylizacja „z pazurem”, wystarczy zestawić skórę z rurkami, dowolnym T-shirtem z nadrukiem i ciężkimi butami. Uzupełnieniem mogą być naszyjniki, wisiory lub bransoletki.

Jeszcze niedawno uważano, że trampki są zarezerwowane dla nastolatek, panie dojrzałe powinny zaś wybierać bardziej „stonowane”obuwie. Na szczęście, obecnie styliści zdecydowanie odrzucają wszelkie modowe konwenanse. To jak się nosimy powinno być wyrazem naszego stylu, nie lat.

Czy prezentowany artykuł Cię zainteresował? W takim razie zobacz odmienny pomocny tekst (https://autopart.pl/bialystok), który też zawiera interesujące informacje.

Doczekaliśmy się czasów w których trampki czy skórzana kurtka stanowi klasyczny element garderoby i nic nie zapowiada, aby kiedykolwiek utraciły ten status.