ceramikatrio.pl

Jak na co dzień korpulentni mężczyźni się ubierają i czy tak naprawdę w wybranym odzieniu jest im do twarzy

Jak na co dzień korpulentni mężczyźni się ubierają i czy tak naprawdę w wybranym odzieniu jest im do twarzy

Jak na co dzień korpulentni mężczyźni się ubierają i czy tak naprawdę w wybranym odzieniu jest im do twarzy

Otyłość jest zmorą naszej epoki. Jak informują media, już dzieci w oddziałach przedszkolnych mają problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi. Karą należałoby w tym przypadku obarczyć tak wytwórców artykułów żywnościowych, jak i samych klientów supermarketów. Teraz w sklepach można nabyć praktycznie tylko te produkty żywnościowe, które mają w składzie tuczące składniki, np. płatki są słodzone syropem glukozowo-fruktozowym.

męska moda

Źródło: pixabay

Z kolei sami ojczymi nieczęsto uczą pociechy reguł zdrowego odżywiania. Bądź co bądź, w najgorszej sytuacji są ci, którzy już w okresie dojrzewania mają zbyt postawną sylwetkę, bo w dorosłym życiu o wiele trudniej im zrzucić dodatkowe kilogramy.

Faceci, w przeciwieństwie do dam, raczej nie usiłują tuszować własnej nadwagi, co oczywiście nie oznacza, że planują eksponować zbyt pokaźny brzuch. Kwestia zakupu odzieży także zazwyczaj schodzi na drugi plan, chociaż panowie po trzydziestce w żadnym wypadku nie rezygnują z zakupu nowych spodni w większych rozmiarach bądź koszulek polo 6xl czy 8xl – . Kiedy jedni mężczyźni nie mają żadnych kłopotów z wyborem odzieży, to inni zdają się na poczucie gustu swoich partnerek albo sióstr. Jedno jest jednakże pewne: akurat w tym przypadku preferencje obu płci zasadniczo zbytnio się nie różnią.

W skład najbardziej konwencjonalnego stroju na zwykły dzień wchodzą granatowe spodnie dżinsy i różne koszulki na ramiączkach lub bez. Takie połączenie jest uniwersalne, ale nie zawsze praktyczne, bo w czasie upałów sensowniej grube spodnie zamienić na spodenki do kolan.

Nie wahaj się: przejdź do oferty (http://www.ubierzekipe.pl/3-t-shirt-roboczy), by poznać ciekawe info na przedstawiany w tekście temat. Czekamy z niecierpliwością na twoją opinię!

Jednakże koszula polo 6xl w każdym przypadku będzie eksponować zbędne kilogramy, szczególnie jeżeli jej dominującym wzorem będą poziome pasy. Tęgi pan powinien raczej kupować ubrania w ciemnych kolorach, ponieważ te jasne dodatkowo pogrubiają figurę.

męska moda - garnitur

Autor: Ben Cappellacci
Źródło: http://www.flickr.com

O ile w lecie trudno zatuszować nadwagę, o tyle w styczniu lub lutym można założyć luźniejszą kurtkę i wyglądać choć trochę szczuplej. Jednak niskie temperatury oczywiście zmuszają panów także do noszenia ciepłej odzieży, a wełniane swetry wyglądu z pewnością nie poprawią. Stąd lepiej pójść najpierw do specjalisty od zasad prawidłowego żywienia, a potem na siłownię i pływalnię, niż próbować z poszczególnych elementów garderoby tworzyć mniej lub bardziej udane stylizacje – oferta sklepu: . A jak argumentują psycholodzy, mężczyźni we frakach bywają postrzegani przez kobiety jako bardziej atrakcyjni, a szczupli panowie we wspomnianych strojach wyglądają o niebo lepiej niż ci otyli.