ceramikatrio.pl

Jak kupić idealną męską koszulę?

Jak kupić idealną męską koszulę?

Jak kupić idealną męską koszulę?

W szafie każdego mężczyzny musi znajdować się co najmniej kilka koszul. Powinny to być zarówno eleganckie, klasyczne koszule białe, jak również koszule w uniwersalnym błękitnym kolorze, nie może brakować w niej również koszul w kratkę. Niebieskie oraz białe koszule są najbardziej uniwersalne, zakładając do nich stosowne dodatki, można je wykorzystać bez względu na okazję.

biała koszula zawsze w modzie

Autor: Nife
Źródło: Nife
Grubsi faceci również chcą prezentować się dobrze, mimo że niezwykle ciężko jest kupić koszule 3xl. Jeszcze trudniej jest wyszperać koszule 4xl. Nie znaczy to, że mężczyźni zakładający koszule 3xl bądź koszule 4xl powinni wkładać modele zrobione ze słabych tkanin, o jednocześnie brzydkim kroju. Najlepszym wyborem dla grubszych przedstawicieli płci męskiej poszukujących koszul w większych rozmiarach jest wyprawa do dobrego sklepu, który zajmuje się sprzedażą męskich ubrań dla puszystych. Taki sklep to pewność, że uda im się znaleźć elegancką koszulę, zrobioną z porządnej jakości materiałów – modne koszule 3xl.

Elegancka koszula powinna być zrobiona z dobrego materiału. Praktyczne orazjednocześnie eleganckie są modele wykonane z bawełny. Bawełniane modele zalicza się do koszul najczęściej sprzedawanych. Koszule uszyte z bawełny zakłada się przede wszystkim do garnitury. Również koszule do noszenia na co dzień się z bawełny. W przypadku koszul na co dzień używana jest flanela. Koszule z naturalnej, stuprocentowej bawełny to mnóstwo zalet. Jako najważniejszą zaletę koszul uszytych z bawełny wskazuje się ich oddychalność. Jako najważniejszą wadę– ich gniecenie się. Jeśli chcemy uniknąć gniecenia się koszuli, powinniśmy poszukać koszul z bawełny oraz włókien poliestrowych. Cena koszul zależy od materiału, z którego zostały uszyte. Te, które uszyto ze stuprocentowej bawełny będą kosztowały więcej od tych z mieszanych tkanin.

męskie koszule

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Za nadzwyczaj dobre, ale równocześnie drogie uchodzą koszule wykonane z bawełny egipskiej. Męskie koszule dzieli się , opierając się na kroju. Wyróżnić więc można koszule proste i taliowane. Koszule taliowane określa się także koszulami wyszczuplanymi. To najbardziej podstawowy podział koszul dla panów. Idąc dalej, możemy wskazać modele określane custom fit. Koszule custom fit mają być koszulami, które będą pasować na każdego pana.