ceramikatrio.pl

Jak idealnie urządzić łazienkę?

Jak idealnie urządzić łazienkę?

Jak idealnie urządzić łazienkę?

Każde pomieszczenie, każdy szczegół domu tego ekscentrycznego bohatera to design i najwyższa jakość. Dlatego to nie przypadek, że w salonie filmowego Starka widzimy najbardziej rozpoznawalny łuk na świecie, czyli lampa Arco (w języku włoskim „arco”to właśnie łuk).

Włoscy magicy wzornictwa nie poszukiwali jednak inspiracji w przestworzach, lecz na…ulicy. Za inspirację posłużyła zwykła latarnia. Łukowate teleskopowe ramię, na którym wisi klosz – to efekt projektantów.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Więc zachęcamy Cię – wejdź na następną stronę i dokonaj oceny (https://mata-ochronna.pl/pl/c/Czarne/18) naszych starań. W razie pewnych zastrzeżeń – zwróć się do nas!

Od tej pory, lampa nie musiała już wisieć pośrodku sufitu, by dobrze oświetlić stół.

lampy

Autor: Technolux
Źródło: Technolux

Polecamy płytki włoskie w sklepie artaitalia

I choć lampa ma dziś około 50 lat, nieustannie stanowi przedmiot pożądania wielu osób. Jeżeli więc nie posiadamy w tej chwili wolnych 25 milionów dolarów na dom Starka, może wysupłamy 7,5 tysiąca na lampę z jego salonu?

Najistotniejsze, by wszystkie składniki współgrały ze sobą. Jedynie wtedy łazienka będzie wyglądać kunsztownie, a my będziemy chcieć w niej przebywać. Po zakupie urządzeń należy także dobrać właściwe meble a także – naturalnie – światło. Coraz więcej ludzi wybiera ekskluzywne oświetlenie gwarantujące nie tylko znakomite światło, ale również kreujące wyjątkową atmosferę. Ekskluzywne designerskie sofy w sklepie artaitalia stanowią wyróżniający element dekoracyjny zdobiąc wnętrze i zadowalając nawet najbardziej wyrafinowane gusta klientów.

Geniuszami w dostosowywaniu oświetlenia do wnętrza są Skandynawowie. Czy lampy kryształowe w sklepie artaitalia, pałacowe żyrandole mogą ”zagrać” w minimalistycznym, nowoczesnym wnętrzu? Oczywiście! Zasada ta działa również w drugą stronę – starocie, wiekowe meble w sąsiedztwie designerskiej, prostej w formie lampy nabiorą dzięki niej lekkości. A może chcemy naszą lampę uczynić najbardziej zwracającym uwagę punktem wnętrza? Żyrandole kryształowe nowoczesne wbrew pozorom odnajdą się w większości stylizacji.