ceramikatrio.pl

Cudowne szafki nocne – sprawdź najlepsze pomysły!

Cudowne szafki nocne – sprawdź najlepsze pomysły!

Potrzebujesz pomysłu na to, jak zrobić szafkę nocną? Już śpieszymy z pomocą. Dziś opisujemy koncepty na ciekawe szafki nocne. Jak się okazuje, ich zrobienie nie jest wcale bardzo trudne.

Kilka naprawdę oryginalnie wyglądających koncepji znalazłam na stronie WWW . Jednak w czasie oglądania tych koncepcji zastanowiłam się, czy nie można zrobić tego jeszcze oryginalniej. Wykorzystać np. stary kosz na brudy, ciekawie prezentujące się stare półki, albo skrzynki na owoce. Jak się okazuje jest dużo pomysłów – ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

sypialnia

Autor: LilyRose97
Źródło: http://www.flickr.com

Do stworzenia nocnej szafki wystarczy nam bowiem stary stolik kawowy, gwoździe, dwie skrzynki. Można także wybrać do tego nieco wyższy, ozdobny mały stolik. Albo stare, stylowe biurko. Kroimy mebel na pół, montujemy do ściany po dwóch stronach łóżka, dokupujemy lampki nocne – gotowe! Możemy także postarać się, by w nocną szafkę wbudowana była również lampka, np. niewielki halogenek. Nie jest to wbrew pozorom aż tak trudne, a pozwoli nam zaoszczędzić miejsce na książkę, albo inną niezbędną nam przy łóżku rzecz – źródło artykułu.
Równie ładną i elegancją szafką nocną może być taka, przypominająca do piętrowej patery na ciasta, ustawianej w czasie świąt na stole. Jedynie musimy zadbać, by była ona odpowiednio większa.

Każde z pięterko można inaczej wykorzystać, a najwyżej, na czubku możemy zamontować niewielką lampkę do czytania książek. Najlepiej, jeśli będzie ona na wyginanej, krótkiej nóżce, którą będziemy mogli wyginać w każdym kierunku.
Ozdobienie półki możemy urozmaicić wieszając zaraz nad nią jakiś mały obrazek, albo fotografię. Doda to wyglądu i niepowtarzalności wnętrzu.